Hlavní navigace

Seznam právě spustil nové Sauto.cz

Redakce

Seznam právě zprovoznil novou podobu bazaru automobilů Sauto.cz. O zahájení testování betaverze nového Sauta jsme vás informovali před dvěma měsíci.   Kromě úplně nového designu, zde všichni zájemci o nový automobil naleznou i řadu nových funkcí, jako je vylepšené a rozšířené vyhledávání, více informací o prodávaných automobilech, více tipů přebíraných z různých zdrojů a kombinovaných na jedné stránce. Zdroj: blog Seznamu.

Seznam právě zprovoznil novou podobu bazaru automobilů Sauto.cz. O zahájení testování betaverze nového Sauta jsme vás informovali před dvěma měsíci.  

Sauto.cz 2011 a 2012: před a po změně

Kromě úplně nového designu, zde všichni zájemci o nový automobil naleznou i řadu nových funkcí, jako je vylepšené a rozšířené vyhledávání, více informací o prodávaných automobilech, více tipů přebíraných z různých zdrojů a kombinovaných na jedné stránce. Zdroj: blog Seznamu.

Sauto.cz 02/2012

Našli jste v článku chybu?
13. 2. 2012 21:54
pan tau (neregistrovaný)

LOL, to je fakt parodie. Opravdu bez fulltextu, člověk je svázán jen pár škatulkami a pokud jen trochu vybočuje, tak smolík. Hledej šmudlo! Připadá mi to jako krok 5let zpět, jakoby se nepoučili ze sreality.cz .

Na druhou stranu bych to chápal, jestli mají jako vzor úspěchu Apple?!