Hlavní navigace

Seznam uvolnil API pro Mapy.cz

Jiří Macich ml.

Portál Seznam uvolnil API své služby Mapy.cz. To však nepodporuje hybridní a letecké mapy. Držitel autorských práv k těmto mapám totiž nesvolil k jejich užití v API. Seznam však slibuje ještě další jednání. Manuál a licenční podmínky si můžete prostudovat na http://api.mapy.cz. Seznam připravuje také fórum pro dotazy a připomínky. API je možné použít jen pro nekomerční účely a s omezeným počet zobrazení – v současné době 1000 denně. (ILBlog)

Portál Seznam uvolnil API své služby Mapy.cz. To však nepodporuje hybridní a letecké mapy. Držitel autorských práv k těmto mapám totiž nesvolil k jejich užití v API. Seznam však slibuje ještě další jednání. Manuál a licenční podmínky si můžete prostudovat na http://api.ma­py.cz. Seznam připravuje také fórum pro dotazy a připomínky. API je možné použít jen pro nekomerční účely a s omezeným počet zobrazení – v současné době 1000 denně. (ILBlog)

Našli jste v článku chybu?
3. 1. 2007 22:02
neregistrovaný (neregistrovaný)
a pak to skonci jak to skonci :-), nejde o technologie MS, jde o API, jeho bohatost, promakanost, snadnost pouziti, dokumentaci!!!! - to co predvedl Seznam je semestralni prace studenta-pivare uprostred tahu MS v techto vecech a jemu casto v minulosti vytykane dokumentacni lenosti (spise slo ale o zamer :-) prosel velmi pozitivnim vyvovej..
3. 1. 2007 18:57
Tohle "demo" ať si Lukačovič nechá. Nekomerční použití a 1000 zobrazení za den? Cha cha cha. Proč používat kopii, když můžete mít originál? Google!