Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Síť pro dlužníky a věřitele?.

podnikatel
podnikatel (neregistrovaný) ---.56.broadband3.iol.cz
10. 1. 2010 10:54

Re: ČR je specifické prostředí :-D

celé vlákno
Ne, 1200% zisk jde získat naprosto legálně a čestně. Stačí nebýt blbec a uvažovat VLASTNI HLAVOU a ne pouze konzumovat informace, které mi někdo natelí!

Třeba projekty jako seznam.cz asi znáte, ne? Kolik myslíte, že měl procent zisk tento projekt? To už ani asi tisíce nebudou, ale spíš miliony...

Takový zisk je totiž založen na jednom předpokladu, že každý veleúspěšný projekt, vynález, nápad je na začátku všemi zhazován, zadupáván a nemá cenu koruny!

Lidé říkali už v dobách Edisona, že je blázen a velmi těžko se mu hledali sponzoři, zrovnta tak byl Picaso "patlala" a jeho obrazy šly koupit doslova i za pusu :-)))

Stačí, pokud máte jenom na něco úspěšného pouze desetinou dobrý odhad a nebojíte se do toho zainvestovat nebo ten projekt podpořit... Investujete do toho v podstatě velmi málo, protože to nemá žádnou cenu. Pak si ale někdo v bývalém Rudém Právu uvědomí skutečnou hodnotu dané věci - natelí to ostatním ovcím a když už to dají i večer na Nově, tak ta věc už nemá původní hodnotu, ale má hodnotu klidně 100%, které jste do toho investoval +2000% o které cena mezitím stoupla! :-)

To je naprosto férový způsob podnikání... Chápu, že většina lidí v ČR zastává názor, že "poctivě" se peníze dají vydělat jenom krumpáčem a lopatou, případně prací "ve fabrice". Ale už si neuvědomují, že i "fabrika" pracuje stejným způsobem, protože dělník jí vydělá například 450 000,- Kč, ale dostane z toho plat 20 000,- a nazdar!
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul