Hlavní navigace

Skype 3.6 podporuje video ve VGA rozlišení

Jiří Macich ml.

Vyšla finální verze VoIP klienta Skype 3.6 pro Windows, která přináší námi již avizované propojení s komunitním serverem MySpace a jeho komunikačním klientem. Vedle toho se propojují i uživatelské profily u služby Skype a na serveru MySpace. Další novinkou je podpora HQ videa (640×480 pixelů, 30 FPS), čili videochat může probíhat ve větší obrazové kvalitě, tedy pokud uživatel má příslušný hardware (dvoujádrový procesor Intel, webkameru Logitech, upload alespoň 380 kbit/s). Taky byla vylepšena…

Vyšla finální verze VoIP klienta Skype 3.6 pro Windows, která přináší námi již avizované propojení s komunitním serverem MySpace a jeho komunikačním klientem. Vedle toho se propojují i uživatelské profily u služby Skype a na serveru MySpace.

Další novinkou je podpora HQ videa (640×480 pixelů, 30 FPS), čili videochat může probíhat ve větší obrazové kvalitě, tedy pokud uživatel má příslušný hardware (dvoujádrový procesor Intel, webkameru Logitech, upload alespoň 380 kbit/s). Taky byla vylepšena kvalita hovorů na pomalém internetovém připojení a došlo k úpravám, aby video mezi uživateli na rychlém a pomalém internetovém připojení bylo stabilnější.

Z menších změn a novinek stojí za zmínku zrychlení přenosu souborů, aktualizovaný plug-in pro Internet Explorer, aktualizovaný Správce doplňků a zobrazování avataru z MySpace v síti Skype. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
18. 11. 2007 22:30
Adam (neregistrovaný)
Zkuste nějaký najít. Není problém najít program na zachytávání videa z webky, ale s příchozím videem ze Skype už je to horší. Leda používat pogram na ukládání výřezu obrazovky do videa, jako je to běžné u instruktážních videí. Ale to není to pravé ořechové.