Hlavní navigace

Slevomat investuje do Vykupto, chce expandovat na východ

Patrick Zandl

Slevový server Slevomat.cz kupuje za blíže neurčenou cenu minoritní podíl ve slevovém serveru Vykupto.cz, jednom z větších slevových serverů na českém trhu.  Kromě toho Slevomat navazuje spolupráci se zpravodajským portálem Idnes.cz, pro jehož čtenáře bude připravovat samostatné speciální akce.  Slevomat se rozšířil pod názvem Zlavomat.sk na Slovensko a uvažuje o brzké expanzi dále na Východ, uvedl na dnešní tiskové konferenci firmy její šéf Tomáš Čupr. 

Slevový server Slevomat.cz kupuje za blíže neurčenou cenu minoritní podíl ve slevovém serveru Vykupto.cz, jednom z větších slevových serverů na českém trhu. 

Tip Content Machovec

Kromě toho Slevomat navazuje spolupráci se zpravodajským portálem Idnes.cz, pro jehož čtenáře bude připravovat samostatné speciální akce.  Slevomat se rozšířil pod názvem Zlavomat.sk na Slovensko a uvažuje o brzké expanzi dále na Východ, uvedl na dnešní tiskové konferenci firmy její šéf Tomáš Čupr. 

Slevomat také iniciuje vznik instituce, která sjednotí kvalitní firmy na trhu. Jejím cílem bude ochrana zákazníků a dobré pověsti trhu před neseriozními hráči a nekalými praktikami. Nová instituce a etický kodex, bude vznikat v následujícím měsíci ve spolupráci slevových serverů, které projeví zájem o účast. Etický kodex bude například zavazovat členy k tomu, aby nesli riziko bankrotu firem, které prodaly přes jejich slevové servery své služby a nejsou schopny umožnit zákazníkům jejich čerpání. Za tyto nevyčerpané kupony by pak vždy vrátili svým zákazníkům peníze zpět.

Našli jste v článku chybu?
17. 11. 2010 23:43

Diskuse probíhají vedle serverů hromadného nakupování i s agregátory. Je třeba postupovat opatrně, aby uživatelé neztratily důvěru v nakupování slevových kuponů dopředu.

Tyto aktivity podporuji za agregátor slevových serverů www.SlevaX.cz

9. 6. 2011 17:27
janka (neregistrovaný)

zlavy aj od tohto portalu najdete u nas:

http://www.tipnazlavy.sk/