Hlavní navigace

Slevový agregátor Skrz.cz kupuje konkurenční Robox a má novou verzi

Patrick Zandl

Jeden z nejnavštěvovanějších českých slevových agregátorů Skrz.cz kupuje konkurenční mladší projekt Robox.cz. A hned jeho vnitřností využívá, když dnes představil novou verzi.  Podle Petra Kováčika z Melker Media, dosavadního provozovatele Roboxu, se provozovatelé dohodli na sloučení obou projektů pod Skrz.cz, Robox s tímto sloučením zanikne:

Jeden z nejnavštěvo­vanějších českých slevových agregátorů Skrz.cz kupuje konkurenční mladší projekt Robox.cz. A hned jeho vnitřností využívá, když dnes představil novou verzi

UX17

Podle Petra Kováčika z Melker Media, dosavadního provozovatele Roboxu, se provozovatelé dohodli na sloučení obou projektů pod Skrz.cz, Robox s tímto sloučením zanikne:

Dohodli jsme se na propojení obou projektů a projektových týmů v jeden celek (s platností od 1.5.). Nyní spouštíme ukázku nové verze Skrz.cz (new.skrz.cz), která by měla oficiálně nahradit současnou verzi přibližně v polovině května. Pár dní poté ukončíme projekt Robox.cz.

Hlavním důvodem pro toto spojení byl další rozvoj Skrz.cz, který si chce zachovat svoji pozici lídra trhu slevových agregátorů. Pro společnost MELKER Media se jednalo o strategicky výhodnější nabídku, kterou jsme přijali.

Na zpomalujícím trhu slevových serverů jde o rozumný krok, Skrz.cz potřeboval technologický upgrade, aby zvládl držet krok se svými konkurenty a pro technologicky pokročilý Robox by bylo náročné a neefektivní, snažit se dál bojovat osamoceně. 

Našli jste v článku chybu?
5. 5. 2011 18:22
J. (neregistrovaný)

Jednicka, ale vyhnana praskama.. a navic se podivejte na ty vykyvy. Dalsi vec je, kolik z toho trafficu je z pop-up oken? Je to jenom nafouknuty a $levydne$ jsou pseudojednicka..

9. 5. 2011 23:40
Bob (neregistrovaný)

Ale ja CHCI byt ochuzen o slevy mimo mesto, ktere me zajima. Bohuzel zadny z tech agregatoru neumi filtrovat tak, aby mi zobrazil slevy dejme tomu v okruhu 10km od mesta, zbytek at zahodi. Prestoze by tam byl pobyt zdarma v 5* hotelu nekde v pr.deli, nezajima me to. Od agregatoru ocekavam, ze mi vybere slevy z me zajmove oblasti. Pokud to neumi, je k nicemu a nepotrebuju ho. Ten link co jste postnul jsem zkusil - je to samozrejme podstatne lepsi nez ta sracka muck.cz, ale taky jsou tam nesmyslne…