Hlavní navigace

Slovenská Telefonica O2 vyzývá klienty, aby přešli ke konkurenci (na fake Twitter účtu)

Patrick Zandl

Twitter účet slovenské společnosti Telefonica, místního mobilního operátora, obohatilo o víkendu zajímavé nové sdělení. Firma vyzývá klienty, aby přešli k jejich konkurenci: Kašlite na O2, len klameme a odrbávame Vás. Prejdite do Orange alebo T-Mobile Slovensko, ku kvalite za najlepšiu cenu.  Telefonica O2 Twitter

Twitter účet slovenské společnosti Telefonica, místního mobilního operátora, obohatilo o víkendu zajímavé nové sdělení. Firma vyzývá klienty, aby přešli k jejich konkurenci: Kašlite na O2, len klameme a odrbávame Vás. Prejdite do Orange alebo T-Mobile Slovensko, ku kvalite za najlepšiu cenu. 

Za 11 hodin existence této zprávy byla retweetnutá 86×, což je na tomto účtě jistě dosavadní rekord. Pointa? Jde o fake účet slovenského O2…

Našli jste v článku chybu?
6. 6. 2011 12:38

Nevypadá to na fake účet, vždyť je tam přes půl roku tweetů, které vypadají poměrně legitimní. Nezdá se mi, že by někdo takhle půl roku na účtu pracoval, aby pak mohl na konci udělat vtípek.

Spíš to vypadá, že někdo uhodl jejich heslo.

6. 6. 2011 14:13
Drnec (neregistrovaný)

Přesně! Proč by někdo dělal reklamu půl roku zadarmo? Pokud bych chtěl O2 uškodit, tak přece kvůli tomu nebudu pět chválu a upozorňovat na akce půl roku před tím.