Hlavní navigace

SmartBanking pro ČSOB a Poštovní spořitelnu pro Apple a Android

Redakce

ČSOB v tichosti spustila nativní aplikace SmartBanking pro mobilní platformy Apple iOS (iPhone a iPad) a Android. Obsluhovat s nimi jde samozřejmě i účet v Poštovní spořitelně, kde se aplikace jmenuje Era smartbanking.  Se SmartBankingem/smartbankingem můžete provádět běžné operace s účtem – šifrovaně – ale i ty méně běžné, například si vytvořit vlastní obrázek na platební kartu.

ČSOB v tichosti spustila nativní aplikace SmartBanking pro mobilní platformy Apple iOS (iPhone a iPad) a Android. Obsluhovat s nimi jde samozřejmě i účet v Poštovní spořitelně, kde se aplikace jmenuje Era smartbanking

Se SmartBankingem/smartbankingem můžete provádět běžné operace s účtem – šifrovaně – ale i ty méně běžné, například si vytvořit vlastní obrázek na platební kartu. 

Následovat mají nativní aplikace pro Windows Phone 7 a tablety s operačním sysstémem Android. 

Našli jste v článku chybu?
6. 1. 2012 9:09
Misak (neregistrovaný)

Pokud na PC nema uzivatel ulozena hesla, je prece jedno jestli pristupujete ze sveho nebo ciziho pocitace, vyhodu dvou nezavislych zarizeni nevidim.

4. 1. 2012 14:40
carphatia (neregistrovaný)

Smartbanking pro poštovní spořitelnu funguje pěkně, ale průser nastane, pokud si uživatel nainstaluje aplikaci na ten samý telefon, na který mu chodí potvrzovací SMS a ten mu pak někdo ukradne. Důležitá bezpečnostní výhoda, že útočník by musel ovládnout dvě nezávislá zařízení (PC + mobil), je pryč.