Hlavní navigace

SP3 pro Office 2003 zvyšuje kompatibilitu s Windows Vista

Jiří Macich ml.

Microsoft uvolnil třetí servisní balíček pro Office 2003. Jedná se o kumulativní bezpečnostní aktualizaci týkající se všech edicí. Obsahuje všechny dříve vydané záplaty, takže není nutné instalovat předešlé servisní balíčky, pokud je někdo ještě nemá. Servisní balíček číslo tři zvyšuje kompatibilitu s Windows Vista a jinými novými produkty Microsoftu včetně Internet Exploreru 7. SP3 pro Office 2003 je dostupný i v češtině. Aktualizace se týká i prohlížečů Word Viewer, Excel Viewer a PowerPoint…

Microsoft uvolnil třetí servisní balíček pro Office 2003. Jedná se o kumulativní bezpečnostní aktualizaci týkající se všech edicí. Obsahuje všechny dříve vydané záplaty, takže není nutné instalovat předešlé servisní balíčky, pokud je někdo ještě nemá. Servisní balíček číslo tři zvyšuje kompatibilitu s Windows Vista a jinými novými produkty Microsoftu včetně Internet Exploreru 7. SP3 pro Office 2003 je dostupný i v češtině. Aktualizace se týká i prohlížečů Word Viewer, Excel Viewer a PowerPoint Viewer ve verzi 2003. (Yahoo News)

Našli jste v článku chybu?
19. 9. 2007 22:44
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Podpora Open XML pro Office 2003 je k dispozici již delší dobu formou Compatibility Packu 2.0.
19. 9. 2007 21:19
Když už dal MS tolik peněz do prosazování OOXML jako ISO standardu tak předpokládám, že těch pár USD na podporu ve vlastním produktu obětuje.