Speciální mobil pro uživatele Facebooku s voláním přes Skype

Britský telekomunikační poskytovatel 3, který je u nás znám hlavně díky svým mobilům pro VoIP službu Skype, zařadí do své nabídky také nový mobil INQ1 přizpůsobený potřebám aktivních uživatelů komunitních serverů Facebook.com či Last.fm. Přístup ke službám má být velice snadný a rychlý prostřednictvím intuitivního menu a webového prohlížeče NetFront, který bude schopen využít automatickou změnu orientace obrazu na displeji v závislosti na poloze mobilu. Zároveň INQ1 vedle komunikace přes Skype…

Britský telekomunikační poskytovatel 3, který je u nás znám hlavně díky svým mobilům pro VoIP službu Skype, zařadí do své nabídky také nový mobil INQ1 přizpůsobený potřebám aktivních uživatelů komunitních serverů Facebook.com či Last.fm. Přístup ke službám má být velice snadný a rychlý prostřednictvím intuitivního menu a webového prohlížeče NetFront, který bude schopen využít automatickou změnu orientace obrazu na displeji v závislosti na poloze mobilu. Zároveň INQ1 vedle komunikace přes Skype nabízí i podporu instant-messagingové sítě Windows Live Messenger.

UX16

INQ1 pochází od čínského výrobce Amoi. Jedná se o mobil klasické vysouvací konstrukce s rozměry 97×47,6×14,4 m­ilimetru. Konektivitu a přístup třeba právě k Facebooku zajišťuje podpora 3G technologie HSDPA (až 3,6 Mbit/s). V GSM sítí je INQ1 schopen připojení přes EDGE. Podpora WiFi však na seznamu funkcí chybí, stejně tak GPS navigace. Čínští inženýři naopak nezapomněli na fotoaparát s rozlišením 3,2 megapixelu, hudební přehrávač nebo slot pro paměťovou kartu.

Operátor 3 nabídne nový mobil INQ1 začátkem příštího roku zdarma při měsíčním paušálu 15 liber. Ten bude zahrnovat i volný přístup k Internetu. Eventuálně bude možné mobil zakoupit s předplacenou kartou za 80 liber. (Register Hardware, Guardian Business Blog)

Zasílat nově přidané názory e-mailem

Školení Základy online marketingu - jak přivádět na web návštěvnost

  •  
    Vyhledavače a PPC kampaně - jak fungují
  • Webová analytika - k čemu jí využít
  • Facebook a další sociální sítě - co a jak komunikovat

Detailní informace o školení Základy online marketingu »