Hlavní navigace

Společnost Trend Micro otevřela zastoupení v Česku

Jiří Macich ml.

Společnost Trend Micro, tvůrce bezpečnostních řešení pro domácnosti i firmy, otevřela v Praze oficiální zastoupení v České republice a také pro Slovensko. Otevření kanceláře Trend Micro v Praze vychází ze záměrů firmy decentralizovat řízení regionu CEE – centrální východní Evropy a přenést je z Mnichova do jednotlivých zemí regionu s cílem lépe uspokojit lokální potřeby svých zákazníků, vysvětluje společnost v tiskové zprávě, ve které dále také stojí: Trend Micro se bude v České a Slovenské…

Společnost Trend Micro, tvůrce bezpečnostních řešení pro domácnosti i firmy, otevřela v Praze oficiální zastoupení v České republice a také pro Slovensko. Otevření kanceláře Trend Micro v Praze vychází ze záměrů firmy decentralizovat řízení regionu CEE – centrální východní Evropy a přenést je z Mnichova do jednotlivých zemí regionu s cílem lépe uspokojit lokální potřeby svých zákazníků, vysvětluje společnost v tiskové zprávě, ve které dále také stojí: Trend Micro se bude v České a Slovenské republice i nadále orientovat zejména na velké korporátní zákazníky. Nicméně zaměří se i na segment středních a malých firem, kterým chce nabízet plnohodnotná řešení a služby, jaké nabízí velkým zákazníkům, a dále na poskytovatele hostovaných a outsorcovaných služeb. Pražská kancelář Trend Micro sídlí v Business Centru Burzovního paláce v ulici Rybná 682/14 na Praze 1. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
12. 2. 2008 15:46
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Takze, jak se psalo na abclinuxu.cz (http://www.abclinuxu.cz/zpravicky/komunita-pomaha-v-boji-s-trend-micro) - bojkot produktu Trend Micro za stupidni patent a za zalobu proti Barracuda Networks.
12. 2. 2008 20:28
Jan (neregistrovaný)
Trend Micro, patentovy troll, blokujici inovaci pomoci patentu na veci, ktere by napadly i 5-ti lete dite. Ne, diky. Myslim ze kazdy, kdo chce aby se trh rozvijel, kazdy kdo ma rad inovativni mysleni musi dat od Trend Micro ruce pryc. Patentovi vyderaci zneuzivajici slabiny patentoveho systemu... ja uz vase reseni rozhodne doporucovat nebudu. Good bye.