Hlavní navigace

Společnost žaluje Facebook za název Timeline

Daniel Dočekal

Společnost vlastnící doménu timelines.com i registrovanou obchodní značku „Timelines“ žaluje Facebook – nelíbí se jí název Timeline, který Facebook používá pro novou verzi uživatelských profilů. Podle žaloby navíc Facebook společnosti odebral adresu Facebook.com/timelines používanou pro Facebook Stránku (aktuálně ale tato Stránka ukazuje obsah vytvářený Timelines.com).

Společnost vlastnící doménu timelines.com i registrovanou obchodní značku „Timelines“ žaluje Facebook – nelíbí se jí název Timeline, který Facebook používá pro novou verzi uživatelských profilů.

Podle žaloby navíc Facebook společnosti odebral adresu Facebook.com/ti­melines používanou pro Facebook Stránku (aktuálně ale tato Stránka ukazuje obsah vytvářený Timelines.com).

Zdroj: Company Sues Facebook Over New Timeline Feature, Says it Hijacked Its Username 

Našli jste v článku chybu?
2. 10. 2011 20:27
PetrN (neregistrovaný)

az budete neco vlastnit a nekdo vetsi vam to sebere nebo zneuzije, myslim,ze budete mluvit jinak. Chovate se, jako by ti velci mohli krast malym jnom proto, ze nejsou tak znami. BTW jak muzete vy vedet jak je tato znacka treba zrovna v USA znama? P.S. neresim jak bude soud rozhodovat o Timeline vs. Timelines

3. 10. 2011 13:15

však mají v názvu navíc S, tak nevím o co jim jde :D a navíc stránka na fb jim pořád jede s původním jménem :-))

na Twitteru je v newsfeedu taky slovo Timeline a Twitter nikoho nežaluje :D