Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Sreality mění ceny, malé realitky to označují za likvidaci.

Vladimír Kutna aura:44
23. 2. 2010 10:25

realitních serverů jsou mraky

celé vlákno
A Sreality jsou snad jediný realitní server? To snad ne. Jestli se realitkám jejich podmínky nelíbí, ať inzerují jinde. Však lidé by se to dozvědeli a pokud by inzerátů ubylo, šli by také jinam. Osobně bych se přimlouval za toto řešení, Seznam by si neměl zvykat na praktiky monopolu.

http://www.mapmap.cz/cze/default.aspx
http://realitymix.centrum.cz/
http://reality.idnes.cz/
http://www.reality.cz/
atd..

Osobně mám rád vyhledávání na mapě na centrum nebo geniální server mapmap, který by si zasloužil mnohem větší pozornost.

Také Google má v zahraničí v mapách hledání realit http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=praha&mrt=realestate&sll=50.171181,14.563751&sspn=0.167341,0.528374&ie=UTF8&t=h&z=14
třeba je šance to mít i v češtině, když to realitky domluví?

Anebo je šance pro nové hráče, obdoba naprosto geniálního portálu http://www.zillow.com/ tu ještě stále chybí! Co kdyby se realitky domluvily a vznik něčeho takového spolučně zainvestovaly? Kdyby každá dala ty peníze, co dávají Seznamu, rozhodně by šel udělat startup, který by to za půl roku měl!

Takže neplakat a Sreality bojkotovat!
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul