Odpověď na názor
Odpovídáte na názor k článku Stalo se: Telefónica s novým vedením a s vyššími limity.
O2 a zvyšování
celé vláknoJednoho dne mi přišel od Telecomu, dnes už se tedy jmenují po kyslíku přišel osobní dopis ve kterém mě informovali, že mi navýší můj stávající tarif 3mb na dvojnásobek, pak mě ještě asi za 14 dnů volala v neděli večer jedna paní a tvrdila mi, že se navýšení blíží a jestli už jsem si na prodejně vyzvedl nový modem. Zajásal jsem a hned v pondělí jsem utíkal jako splašená kobyla a modem za lidových 1300 Kč koupil a těšil se jako malé dítě na 6mb. Dokonce jsem si v euforii z těch skvělých zpráv objednal O2 TV. 1.6. 2007 jsem sednul k internetu, zapnul nový modem a zjistil že mě to běhá jen 2mb. Volám tedy na jejich linku, kde mi paní s úsměvem oznámila, že od tohoto data už není možné využívat službu 3mb a tak mi ji v rámci navýšení změnili na 2mb s limitem na 3GM. No zíral jsem jak vyoraná myš. Ale to nebylo nic proti dnešku kdy jsem otevřel vyúčtování. V něm doslova stojí: "Účtujeme Vám poplatek za snížení rychlosti ve výši 999 kč" N
Pravidla pro diskutující
Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.
Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.
Příspěvky nesmí obsahovat:
- Vulgární či hrubé výrazy.
- Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
- Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
- Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
- Komerční nabídky a affiliate odkazy.
- Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
- Prokazatelně protiprávní obsah.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul