Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Vlákno názorů k článku
Stalo se: UPC odpovídá na AžDSL

peep
peep (neregistrovaný)
16. 9. 2008 10:01

kvalita UPC

Jsem u UPC s menší přestávkou díky stěhování asi 5 let. Výpadky jsem zažil do tuctu za celou dobu a pouze asi 3 trvaly déle než hodinu.

Rychlost downstreamu se podstatně zlepšila, běžně stahuju 700kB/s na Lightu, mám příplatek za 2x upstream.

Pevnou adresu jsem zrušil, protože se mi dynamická už rok díky jejich DHCP nezměnila. Mám to potvrzeno na 3 místech, že se to tak v Brně chová stejně.

Na infolinku se opravdu dá dovolat až po cca 20 minutách, ale potřeboval jsem to max. 5x za těch 5 let.

Jestli si tady někdo pořád stěžuje na to, jak je to nekvalitní, ať jde klidně do řiti :)

U známýho s ADSL od O2 nefunguje 6M net 10x do týdne a technikům se sice dovoláte zdarma, ale stejně to neopraví.

Tak teď babo raď!
janforman.com
janforman.com (neregistrovaný)
16. 9. 2008 10:36

Re: kvalita UPC

S tím souhlasím. Infolinka je otřesná, ale jinak za celou dobu v podstatě žádný velký problém. Dynamická IP je taky skoro statická. Rychlost za ty prachy slušná. U nás jsou lidi prostě zvyklí brblat že je všechno špatně, ale sami by to neudělali lépe.
dufy
dufy (neregistrovaný)
16. 9. 2008 14:36

Re: kvalita UPC

mas 100% pravdu, viz nase naklady na net 33,6Kbit pred deseti lety (5000 Kc/mesic :-)

jediny postesk snad jen nad unfair chovanim k loajalnim zakaznikum, pak se ISP divi, ze maji fluktuaci, kdyzt v prvni rade se soustredi na lakani novych, misto udrzeni stavajicich = maji nas, platicio zakazniky za blbce.

Bohuzel ale se jim to vyplaci.
Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem