Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Stalo se: UPC ruší objemové limity (doplněno).

JB
JB (neregistrovaný)
2. 7. 2007 20:11

Re: A kdy půjdou dolů ceny ?

celé vlákno
To není o diktování firmám, ale o tom, že jsou i skromní zákaznící co vystačí s minimem, lidé pracující co mají internet pouze k práci a ostatní čas věnují rodině. Chápu že je těžké v dnešní době pochopit, že někdo chce něčeho málo, mít něco akorát aby to využil a zbytečně neplýtval. Dnes je moderní mít vše nejlepší, nejrychlejí a pokud možno aby to žralo co nejvíce elektřiny a co nejvíce se plýtvalo výkonem.

Pro takové je zbytečné mít xx-mbitovou rychlost, neomezené limity apod. Těm stačí běžná rychlost 512kbit nebo 1024kbit za nějaký malý pěníz.
Za měsíc prosurfuji cca 500MB z limitu 20GB (teď už bez limitu) a platím za to 475,- kč.
Linku zatěžuji cca 2 hodiny denně, proto jsou to pro mě zbytečně vyhozené peníze za něco co nevyužiji.

Jak to, že před dvěma roky mi stačila 512kbit linka, proč najednou (podle toho jak UPC usoudí) potřebuji 3mbit ? K čemu ?

Když to tedy nejde u UPC s klidem přejdu jinam, ale je snad jiná volba v Praze v paneláku ?
Kde dostanu 1024kbit/s za 150,- ? (pominu-li na černo linku se sousedy!)

Ať si UPC podníká jak chce, rád přejdu ke konkurenci když nějaká bude, ale když není, tak by měl monopol uspokojit "všechny" zákazníky.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul