Hlavní navigace

Steve Jobs zemřel právě před rokem, Apple si jej připomíná

Redakce

Autor: Tim Cook Dnešním návštěvníkům Apple.com se nejprve ve zcela prázdném okně promítne video upomínající na Steva Jobse, jenž zemřel právě před rokem. Na závěr se zobrazí osobní sdělení Tima Cooka, současného CEO Applu, a teprve vzápětí se objeví lišta webu, skrze kterou lze pokračovat dále. Video však lze zavřít a přeskočit.


Autor: Tim Cook

Dnešním návštěvníkům Apple.com se nejprve ve zcela prázdném okně promítne video upomínající na Steva Jobse, jenž zemřel právě před rokem. Na závěr se zobrazí osobní sdělení Tima Cooka, současného CEO Applu, a teprve vzápětí se objeví lišta webu, skrze kterou lze pokračovat dále. Video však lze zavřít a přeskočit.

Obchodně se však Applu za ten rok vedlo velice dobře. Jeho akcie se obchodují o 79 % výše než před rokem, poslední ohlášené čtvrtletní tržby vzrostly meziročně o 23 %, a Apple také vyplácí dividendy.

Na druhou stranu, selhání spočívající v předčasném uvedení nevyhovujících map v iOS 6 může být jednou z prvních předzvěstí toho, že Jobsova autorita bude Applu jednou chybět.

Našli jste v článku chybu?
8. 10. 2012 8:49
iSteve (neregistrovaný)

Keď umiera na rakovinu taký bohatý a úspešný človek ako Steve Jobs, tak sa skutočne ocitáme v pasci myšlienky: " Vidíš, rakovina je neliečitelná, umierajú aj slávni, nie je to otázka peňazí." Ako to však vlastne je v skutočnosti?? Pár týždňov po úmrtí Steve Jobs-a sa začalo médiami potulovať informácia, že šéf Apple-u sa veľmi hneval na predstaviteľov Google-a skrz ich mobilný operačný systém pod názvom Android. Hovorieval citovo vykypený nasledovné: " Ak to bude potrebné, tak do posledného dych…

6. 10. 2012 20:50
Ten z… (neregistrovaný)

Já ho ještě tolik neznám, mi to znělo dost realisticky. Dokážu si bez problémů představit, že by to nějaká skutečná iVofce myslela vážně :o)