Hlavní navigace

Stream.cz má přes půl milionu diváků denně

Patrick Zandl

Přes půl milionu reálných uživatelů měl český videoserver Stream.cz za čtvrtek 21. řijna, přesně 500 163 uživatelů (RU) podle měření NetMonitoru. Je to poprvé, co se Stream.cz dostal přes půl milionu návštěvníků za den a je to také jeho rekordní denní návštěvnost. Číslo je o to zajímavější, že Stream.cz konstatně roste, ještě před půl rokem byl denní průměr kolem 180 tisíc uživatelů. Celková návštěvnost Stream.cz za září 2010 je 2,76 milionů uživatelů, což server řadí na páté místo v…

Přes půl milionu reálných uživatelů měl český videoserver Stream.cz za čtvrtek 21. řijna, přesně 500 163 uživatelů (RU) podle měření NetMonitoru. Je to poprvé, co se Stream.cz dostal přes půl milionu návštěvníků za den a je to také jeho rekordní denní návštěvnost. Číslo je o to zajímavější, že Stream.cz konstatně roste, ještě před půl rokem byl denní průměr kolem 180 tisíc uživatelů. Celková návštěvnost Stream.cz za září 2010 je 2,76 milionů uživatelů, což server řadí na páté místo v návštěvnosti českých internetových serverů podle NetMonitoru, přičemž pořadí je Seznam, Novinky, iDnes, Centrum a Stream.

Návštěvnost Streamu zajišťuje rostoucí sledovanost jednotlivých videí, nikoliv jeden speciální pořad, který by táhl pozornost. Úspěšné jsou například Filmové sestřihy (zde nejslavnější scénky s Libuší Šafránkovou) nebo projekt Slavné dny vytvářený spolu se Seznamem. Naopak nejnavštěvovanější uživatelské (2 miliony zobrazení) video Ostrava autora Rudy z Ostravy muselo být kvůli údajně neoprávněnému využít melodie staženo. Nahradilo jej protestní video Veřejný nepřítel, které se drží zatím na desetinové návštěvnosti.

Našli jste v článku chybu?
23. 10. 2010 20:13
Ptal jsem se na to, prý to tak není. Samotné pořady tolik nedělají, ale asi to pomáhá marketingově, že se lidi přes primu o streamu dozvěděli.
22. 10. 2010 20:43
Radek (neregistrovaný)
Z mého pohledu dělá zajímavý podíl na návštěvnosti Stream.cz i spolupráce s TV Prima, která na něm umisťuje své pořady jako Na nože, či Hledá se táta a máma.