Hlavní navigace

Středočeský web Tojecool.cz skončí

Patrick Zandl

Podle zpravodajství Českého rozhlasu webová stránka Tojecool.cz končí. Podle vedení Středočeského kraje byla tato zakázka předražená a sporně vysoutěžená. „Všechny projekty, které se v médiích objevily, že by mohly být předražené jsme nechali prověřit auditem. Na základě toho jsme došli k závěru, že ten projekt není zcela potřebný pro Středočeský kraj a z toho důvodu jsme ho zastavili,“ cituje zpravodajství Rozhlasu náměstka středočeského hejtmana pro regionální rozvoj Marcela Chládka z ČSSD.

Podle zpravodajství Českého rozhlasu webová stránka Tojecool.cz končí. Podle vedení Středočeského kraje byla tato zakázka předražená a sporně vysoutěžená.

„Všechny projekty, které se v médiích objevily, že by mohly být předražené jsme nechali prověřit auditem. Na základě toho jsme došli k závěru, že ten projekt není zcela potřebný pro Středočeský kraj a z toho důvodu jsme ho zastavili,“ cituje zpravodajství Rozhlasu náměstka středočeského hejtmana pro regionální rozvoj Marcela Chládka z ČSSD.

Jak ovšem již dříve uvedla bývalá tisková mluvčí středočeského kraje, tři čtvrtiny z téměř dvoumilionové částky do projektu již byly proinvestovány. Podrobněji o projektu Tojecool.cz a kontroverzemi s ním spojenými referujeme zde

Našli jste v článku chybu?
28. 5. 2012 19:41
kolemjdoucí (neregistrovaný)

Chápu vaše znechucení, ale opak je kupodivu pravdou. Teprve nyní dochází k tomu, že korupce je veřejně propírána, veřejnost vyvíjí tlak, média si začínají být více jistá a i policie i soudy dělají kupodivu odvážnější kroky. Ukazuje se totiž, že všude dorůstá generace lidí, kteří studovali až po revoluci a mají jiný pohled na svět.

Ale tohle bylo jasné už od začátku - při každé změně trvá nejméně jednu, většinou dvě až tři generace, než se nový systém usadí, lidé budou vyrůstat v novém prostředí…

28. 5. 2012 15:38
Mareš (neregistrovaný)

...díra posloužila svému účelu, peníze byly odkloněny, tak to zavřeme a jede se dál.

To to nemůžou aspoň zkusit prodat za pár peněz, dobytkové rozhazovační? Třeba by to koupila Prima TV, nebo tak. :-)