Hlavní navigace

SuperPreview od Microsoftu pomůže s laděním webů

Jiří Macich ml.

Jednou z novinek, které Microsoft představil na konferenci MIX09, je vedle Internet Exploreru 8 či betaverze Silverlightu 3 také nástroj SuperPreview, který by měl v Expression Web 3 výrazně usnadnit webdesignerům práci s laděním webu a kontrolou správného vykreslení v různých prohlížečích. Prozatím SuperPreview umožňuje velmi jednoduše zobrazit si připravovaný web v různých verzích Internet Exploreru, čímž konečně odpadá zbytečně složité udržování více verzí Internet Exploreru v jedné…

Jednou z novinek, které Microsoft představil na konferenci MIX09, je vedle Internet Exploreru 8 či betaverze Silverlightu 3 také nástroj SuperPreview, který by měl v Expression Web 3 výrazně usnadnit webdesignerům práci s laděním webu a kontrolou správného vykreslení v různých prohlížečích. Prozatím SuperPreview umožňuje velmi jednoduše zobrazit si připravovaný web v různých verzích Internet Exploreru, čímž konečně odpadá zbytečně složité udržování více verzí Internet Exploreru v jedné instalaci MS Windows.

Finální verze nabídne i pohled z Mozilla Firefoxu, Google Chrome a Apple Safari. Náhledy v různých prohlížečích či jejich verzích si bude možné zobrazit vedle sebe, takže velmi snadno by tak mělo být možmé najít i sebemenší odchylky ve vykreslení. S tím pomůže třeba i pravítko. Microsoft Expression Web SuperPreview for Windows Internet Explorer si můžete k vyzkoušení stáhnout z webu Microsoftu. (All about Microsoft)

Našli jste v článku chybu?
23. 3. 2009 7:21
Rdm (neregistrovaný)
Co kdyby to zabalila Opera? ta na rozdíl od MS prznila ten svůj prohlížeč až do roku 2006, kdy vyšla první použitelná verze (č. 9)
22. 3. 2009 18:59
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Samozrejme je v zajmu MS, aby se od nich pouzivalo uplne vsechno. K tomu jim pomaha dusledna likvidace jakychkoli verejnych standardu, pokud to jen trochu jde (viz IE, office formaty a dalsi). Jedine nase stesti je, ze se obvykle nejaka svobodna implementace nakonec protlaci, pak uz musi neco kloudneho vyplodit i MS a souboj se posouva na dalsi uroven...