Hlavní navigace

T-Mobile nabídne nahé ADSL za 500 Kč

Patrick Zandl

Společnost T-Mobile nabídne zákazníkům ADSL připojení, které je možné aktivovat i na neaktivní telefonní lince a bez nutnosti hlasového paušálu. Ve zvýhodněné akci vyjde linka o rychlosti až 8 Mb/s (dle stavu linky) na 499 Kč s DPH měsíčně při aktivaci do konce roku a uzavření smlouvy na dva roky, s modemem za 1 Kč. Běžná cena bude o 200 Kč vyšší – 699 Kč s DPH. Za linku 16 Mb/s se bude platit 849 Kč s DPH měsíčně. Toto ADSL je bez limitu přenesených dat, FUP.

Společnost T-Mobile nabídne zákazníkům ADSL připojení, které je možné aktivovat i na neaktivní telefonní lince a bez nutnosti hlasového paušálu. Ve zvýhodněné akci vyjde linka o rychlosti až 8 Mb/s (dle stavu linky) na 499 Kč s DPH měsíčně při aktivaci do konce roku a uzavření smlouvy na dva roky, s modemem za 1 Kč. Běžná cena bude o 200 Kč vyšší – 699 Kč s DPH. Za linku 16 Mb/s se bude platit 849 Kč s DPH měsíčně. Toto ADSL je bez limitu přenesených dat, FUP.

Zajímavostí je, že služba je vázána na SIM kartu – není přitom patrné, zda jde skutečně o nutnost přivázání ADSL k nějaké SIM kartě, nebo zda jde jen o renonc v obchodních podmínkách, viz obrázek.

Službu lze aktivovat telefonicky na lince 800–737373 nebo na internetu, nicméně v tomto okamžiku neběží T-Mobile jeho hlavní webové stránky – shop je funkční.

Našli jste v článku chybu?
16. 9. 2009 15:18
Pet (neregistrovaný)
Ono je ještě dobré si všimnout, že ten druhý rok je to u T-Mobile za 699,-, u O2 za 750,-. Stejně je to soutěž typu "která nabídka je míň horší". U obou firem jsem byl, jedna horší než druhá. Slavné CDMA přestalo prakticky po 3 měsících chodit (a platit chtěli dál), T-Mobile si zase zkoušel každou chvíli naúčtovat něco navíc. Lepší se oběma vyhnout.
16. 9. 2009 8:55
kolemjdoucí (neregistrovaný)
Ono je to prašť jako uhoď, pokud to chci používat déle. Spíš bych se pozastavil nad kvalitou služeb O2. Zhruba před dvěma lety jsme od nich u mého předešlého zaměstnavatele museli odejít (měli jsme od nich jak připojení, tak i hostování domény + mail), protože to, co se dělo několik měsíců s poštou, to jsem v životě neviděl. A rady na lince typu "založte si mail na seznamu", to by žádná společnost této velikosti neměla dopustit. Proto jsem i letos s trpkým úsměvem sledoval, že se u O2 …