Hlavní navigace

T-Mobile v úterý spustí nový web, víme jak bude vypadat

Daniel Dočekal

V úterý se na www.t-mobile.cz objeví zcela nová podoba webu. K tomu původnímu v T-Mobile sami říkali, že „morálně velmi zastaral“ a nový by tedy mohl znamenat posun směrem kupředu. Posuďte sami, v předstihu na několika screenshotech, zda jde o výrazný posun. Nový web T-Mobile, hlavní stránka (osobní)

V úterý se na www.t-mobile.cz objeví zcela nová podoba webu. K tomu původnímu v T-Mobile sami říkali, že „morálně velmi zastaral“ a nový by tedy mohl znamenat posun směrem kupředu. Posuďte sami, v předstihu na několika screenshotech, zda jde o výrazný posun.

Nový web T-Mobile, hlavní stránka (osobní)

Nový web T-Mobile, Tarify

Nový web T-Mobile, Tarify

Nový web T-Mobile. Přehledy

Nový web T-Mobile. Přehledy

Nový web T-Mobile, chyba 404

Nový web T-Mobile, chyba 404

Našli jste v článku chybu?
25. 6. 2012 11:51
JKL (neregistrovaný)

Ano, samozřejmě, že bych to dokázal lépe. Ale nevidím jediný důvod proč bych měl pomáhat a řešit neschopnost T-Mobilu, který bezostyšně okrádá zákazníky a ještě se chová tak arogantně jako teď Vy!

Osobně bych byl nejraději, kdyby nejen web, ale celá firma ukončila činnost a nikdy ji neobnovila. Její místo by pak mohl nahradit někdo slušný, morální a odpovědný.

Navíc SAP a konkrétní aplikace Vašich řešení byla VAŠE VOLBA - tak si ji teď vychutnejte :-)) Existují ve světě mobilní sítě, kde nějak…

24. 6. 2012 22:19
Franta X. (neregistrovaný)

Člověk by řekl, že firma jako TMobile by měla zvládnout provozovat starý web do chvíle, než se nový překlopí..... Nic hezkého to o jejich schopnostech nevypovídá.