Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Singularita: doba, kdy naši roboti budou vyvíjet naše roboty.

uživatel si přál zůstat v anonymitě 88.103.0.---
9. 2. 2010 10:28

Re: :)

celé vlákno
Souhlasim, a sice se dle Moorova zakona rychlost kazdym rokem zdvojnasobuje, ale rychlost neni vsechno. Pocitace jsou stotisickrat rychlejsi nez ty prvni, a stale se nic nedeje, a verim, ze i kdyz budou milionkrat rychlejsi, stale se nic dit nebude. Budou to stale jen rychle kalkulacky.

Musela by se vytvorit ohromna neuronova sit, dokonale provazana a hlavne "zaplnena" vedomostmi, utridenymi znalostmi, dokonale propojena, s hromadnou senzoru a kamer pro rychle uceni, a trideni surovych vstupnich dat a spravne zakatalogizovani. No je to toho moc.

Cemu ja verim, o cem jsem na 100% presvedcen, je to, ze jedina mozna cesta, na kterou muzeme dosahnout, je proste pouzit mozek cloveka a to vsechno, o cem jsem psal v prechozim odstavci, udelat tomu zivemu mozku jako nadstavba.

Ze sveta stroju: dokonala pamet & vypocetni vykon
Ze sveta zivota (boha): mozek s jeho intuici, abstrakci a propojovani neceho na prvni pohled vubec nesouvisejiciho.

LP
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul