Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Telefónica nabídne od dubna rychlejší ADSL, ale ne všem zákazníkům.

petr
petr (neregistrovaný)
24. 3. 2007 6:27

reakce

celé vlákno
Zdravim vsechny. Kdyz se tu narazilo na ty obrovsky rychlosti 8-10 Mbit , nevite nekdo ,jaka muze byt na adsl ,nebo te adsl 2+ maximalni rychlost vubec, kde ma adsl konec?

taky jsem se zasmal odpovedi :
Nikdo normální nepotřebuje domů linku, kterou stáhne 10G za 4 dny. Pokud má někdo nepřekonatelnou touhu neustále stahovat filmy a soft, tak nepotřebuje rychlejší internet ale léčení.

s tim plne souhlasim, takove lidi znam, stahnou mesicne 30 Gb hudby, neprodavaji ji dal, pry jen poslouchaji, tak to je chci videt, proste je to nemoc,stahnou X tisic skladeb, poslechnou 20 a zbytek zmazou, ani to nepali pro sebe,nepochopim takovy lidi,fakt ne.

Podle me ,normalnimu cloveku staci uplne bohate 2048, chtel bych videt ty domacnosti,kde budou mit 8 Mbit a k cemu to vyuziji..

Petr.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul