Hlavní navigace

Telefónica O2 nabídne zákazníkům zdarma antivir od F-Secure

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 od 1. února všem svým zákazníkům využívajícím její připojení k Internetu (O2 Internet ADSL i O2 Internet Mobil) nabídne zdarma antivirový program F-Secure Profi Antivir po celou dobu využívání služby. S nárůstem využívání počítačů je stále aktuálnější otázka bezpečnosti. Uvědomujeme si, že bez řádného zabezpečení je přístup na Internet stále riskantnější. Podceňovat tato rizika se nevyplácí. Našim zákazníkům díky programu F-Secure odpadne obava o zavirování jejich počítače, krádež…

Telefónica O2 od 1. února všem svým zákazníkům využívajícím její připojení k Internetu (O2 Internet ADSL i O2 Internet Mobil) nabídne zdarma antivirový program F-Secure Profi Antivir po celou dobu využívání služby. S nárůstem využívání počítačů je stále aktuálnější otázka bezpečnosti. Uvědomujeme si, že bez řádného zabezpečení je přístup na Internet stále riskantnější. Podceňovat tato rizika se nevyplácí. Našim zákazníkům díky programu F-Secure odpadne obava o zavirování jejich počítače, krádež hesel internetového bankovnictví, tvrdí Matts Johansen, výkonný ředitel pro marketing spotřebitelského segmentu.

F-Secure Profi Antivir je balíček zahrnující klasický antivirový program, softwarový firewall a ochranu před spywarem. Poskytována bude plná technická podpora. Noví klienti obdrží s instalačním balíčkem také CD s trialverzí zmíněného antiviru, jejíž platnost si budou moci jednoduše prodloužit. Stávající klienti si trialverzi budou moci stáhnout z internetbez­pecne.cz a její platnost si pak prodlouží stejným způsobem. Telefónica O2 doposud nabízela pouze volitelnou placenou službu PC Strážce. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
29. 1. 2009 8:01
pd (neregistrovaný)
F-secure mam v praci, nemuzu ho vypnout, nejsem admin. Je skvelej. Kdyz chci otevrit jakykoliv zip ale specialne rar, tak zasahne a posle cely rar holubi postou na heuristickou analyzu do Indie. Nez se vrati data zpet ze jsou ok, cely pocitac nedela nic (ani jedno jeho jadro). Mezitim f-secure obsadi alespon 300MB pameti aby se tam nedostal zadny vejr. Kdyz omylem zmacknu F1 a zacne se otevirat napoveda neceho (tj. windozi chm help file), f-secure spozorni, posle chm na analyzu na Pluto a opet …
19. 2. 2009 13:42
flam (neregistrovaný)
Tento antivrus jsem si nedávno naistaloval. Teď mi to tu hodilo hlášku "Blokován virus Vir" (nesmyslnost hlášky není předmětem příspěvku) a když jsem dal volbu odstranit infikovaný soubor, začlo to provádět vyhledávání dalších infikovaných souborů. Možná jsem staromódní, ale fakt mě vadí, když si programy dělají co chtějí a já nad tím nemám žádnou kontrolu.