Hlavní navigace

Televize Nova řeší nepříjemné potíže s videoserverem Voyo.cz (aktualizováno)

Redakce

Několik hodin poté, co televize Nova spustila novou verzi své platformy pro digitální distribuci filmů a seriálů Voyo.cz, se na jejím facebookovém profilu začaly množit stížnosti zákazníků, kteří si chtěli na serveru pustit některé video, zaplatili, ale nepřišel jim žádný registrační kód. Pracovníci Novy je uklidňují: „Kdokoliv se potýká s problémy s předplatným nebo mu nedošel kód, již během pár hodin by mělo být vše v pořádku. Nebojte se o svoje peníze nepřijdete,“ napsali na Facebook včera…

Několik hodin poté, co televize Nova spustila novou verzi své platformy pro digitální distribuci filmů a seriálů Voyo.cz, se na jejím facebookovém profilu začaly množit stížnosti zákazníků, kteří si chtěli na serveru pustit některé video, zaplatili, ale nepřišel jim žádný registrační kód.

Pracovníci Novy je uklidňují: „Kdokoliv se potýká s problémy s předplatným nebo mu nedošel kód, již během pár hodin by mělo být vše v pořádku. Nebojte se o svoje peníze nepřijdete,“ napsali na Facebook včera ráno.

Tip Content Machovec

Ještě dnes v poledne se ale v komentářích objevovaly další stížnosti nespokojených diváků. „Já jsem poslal SMS před chvíli a přišlo mi jen potvrzení, že jsem zaplatil 189 korun s DPH a kód nikde…takže mám s celou Expoziturou smůlu“ píše jeden z nich. Další si stěžují na novou cenovou politiku, která jim nedovoluje podívat se na poslední díl seriálu Expozitura, když si nekoupí měsíční předplatné za 189 korun.

Aktualizace (16.12.2011 v 15:4­9): mluvčí Marie Fianová nám k problému řekla: „Včera v podvečer došlo k hardwarovému problému, kdy odešel paměťový modul v našem serveru a my jsme museli dočasně čelit dočasnému výpadku procesu aktivace předplatného. Nyní je již všechno v pořádku, individuálně nyní dořešujeme zbývající zpožděné aktivace. Se službou Voyo jsme velmi spokojení.

Našli jste v článku chybu?
28. 1. 2012 10:07

A tak to mne nevadi si priplatit za neco, co mi prinese vyhody. Narozdil od nekterych mi prijde uplne normalni zaplatit neci dobrou praci - a je jedno jestli je to zednik, stavebni firma nebo Nova.

Nemam zajem vyuzivat jeji sluzby, protoze pri tom jednom, dvou filmech se mi ty 200 mesicne nevyplati, ale kdyz jsem jednu dobu hltal jeden dil serialu za druhym, tak bych si klidne ty 200 zaplatil, za predpokladu, ze obsah bude fungovat jak ocekavam a ze tam najdu obsah o jaky mam zajem.

Ohanet se …

16. 12. 2011 16:29
tom (neregistrovaný)

"odešel paměťový modul v serveru" To jako chtějí říct že celý výpadek způsobil jden paměťový modul v jedom serveru? To jsou teda střelci :-)