Hlavní navigace

Tiscali Media koupila NaKoncert.cz

Martin Vyleťal

Tiscali Media dnes oznámila odkoupení webu NaKoncert.cz. Ten byl spuštěn před více než třemi lety a slouží jako informační servis o koncertech.  TISCALI MEDIA pokračuje v záměru rozšířit nabídku služeb v oblasti zábavy. NaKoncert.cz je dobrý základ pro novou službu nabízející kompletní přehled kam a kdy jít na koncert. A velmi vhodné doplnění pro úspěšné služby Osobnosti.cz i Dokina.cz, uvedl k transakci Daniel Dočekal, ředitel pro strategie a obsah TISCALI MEDIA, a.s.

Tiscali Media dnes oznámila odkoupení webu NaKoncert.cz. Ten byl spuštěn před více než třemi lety a slouží jako informační servis o koncertech. 

TISCALI MEDIA pokračuje v záměru rozšířit nabídku služeb v oblasti zábavy. NaKoncert.cz je dobrý základ pro novou službu nabízející kompletní přehled kam a kdy jít na koncert. A velmi vhodné doplnění pro úspěšné služby Osobnosti.cz i Dokina.cz, uvedl k transakci Daniel Dočekal, ředitel pro strategie a obsah TISCALI MEDIA, a.s.

Zdroj: Tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
20. 1. 2011 22:38

Co by z toho Centrum mělo? Živořit tam kde je může Tiscali klidně i do skonání věků. Myslím že reklama mu na provoz klidně může vydělat.

19. 1. 2011 18:01
anonym (neregistrovaný)

okurková sezona v lednu? :D proč se píše o transakci nevýznamného prdu tiscali? :D a to co koupili neznám už vůbec.. stejně to má Tiscali spočítané a do roka krachne, nevím o co se snaží :-) nejspíš vás sežere Centrum