Hlavní navigace

Tiscali předalo firemní zákazníky společnosti ČD-Telematika

Jiří Macich ml.

ČD-Telematika od 1. srpna převzala více než čtyři stovky firemních zákazníků od Tiscali. Přesněji převzala ty zákazníky, kteří využívali hlasové, datové a internetové služby určené firmám. Ceny a parametry poskytovaných služeb by se ale měnit neměly. V současné době jsou již všichni zákazníci uvedených služeb po provozní stránce součástí telekomunikační sítě společnosti ČD-Telematika vzhledem k tomu, že součástí transakce byl i převod související infrastruktury, uvedl Martin Horký, technický…

ČD-Telematika od 1. srpna převzala více než čtyři stovky firemních zákazníků od Tiscali. Přesněji převzala ty zákazníky, kteří využívali hlasové, datové a internetové služby určené firmám. Ceny a parametry poskytovaných služeb by se ale měnit neměly.

V současné době jsou již všichni zákazníci uvedených služeb po provozní stránce součástí telekomunikační sítě společnosti ČD-Telematika vzhledem k tomu, že součástí transakce byl i převod související infrastruktury, uvedl Martin Horký, technický ředitel Tiscali. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
4. 8. 2007 22:54
taky_ex_tiskalak (neregistrovaný)
Když jsem slyšel, že odešel Naveed, tak mi bylo jasné, že už je tu konec o kterém se mluvilo už před třemi lety, ale všichni tvrdili že nepřijde... Prodej business klientů to jen potvrzuje. Škoda. V Tiscali jsem kdysi začínal a byla to fajn firma...
4. 8. 2007 11:18
ex tiskalak (neregistrovaný)
Tohle je opravdu konec. Business klienti bylo to jedine co melo na Tiscali cenu zbytek uz je jen hosting portal a dial up jez je davno mimo. Navic odesel Naveed Gill i dalsi klicovi lid a tak nezbyva nez vytesat na nahrobek Tiscali tato slova. Mli jsme te radi Tiscali ale nebyli jsme takovy WOLove aby jsme s tebou zustali az do konce. Spi sladce.