Hlavní navigace

Telefónica O2 představila nové mobilní datové tarify

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 představila paletu nových mobilních datových tarifů, které budou zákazníkům k dispozici od 8. června 2010. Jsou celkem čtyři. Nejlevnější O2 Mobilní Internet Start za 300 korun měsíčně s limitem FUP nastaveným na 500 MB (na měsíc) bude vhodný spíše pro příležitostné uživatele nebo přístup na Internet přímo z mobilu. Za 500 korun měsíčně si budou moci zákazníci objednat tarif O2 Mobilní Internet Standard, jehož limit FUP je nastaven na 2 GB za měsíc. Tarif O2 Mobilní Internet Pro,…

Telefónica O2 představila paletu nových mobilních datových tarifů, které budou zákazníkům k dispozici od 8. června 2010. Jsou celkem čtyři. Nejlevnější O2 Mobilní Internet Start za 300 korun měsíčně s limitem FUP nastaveným na 500 MB (na měsíc) bude vhodný spíše pro příležitostné uživatele nebo přístup na Internet přímo z mobilu. Za 500 korun měsíčně si budou moci zákazníci objednat tarif O2 Mobilní Internet Standard, jehož limit FUP je nastaven na 2 GB za měsíc. Tarif O2 Mobilní Internet Pro, který dovolí bez omezení měsíčně přenést 10 GB dat, vyjde na 750 korun.

Kromě těchto třech tarifů s datovým limitem v rámci FUP pak ještě Telefónica O2 nabídne tarif O2 Mobilní Internet Neomezený bez datového limitu za 1000 korun měsíčně. Operátor si opět připravil cenové zvýhodnění pro klienty, kteří zároveň využívají jeho ADSL služeb nebo jsou abonenty IPTV služby O2TV. Pro ně bude paušální poplatek za nejlevnější mobilní datový tarif o stokorunu měsíčně nižší, u ostatních tarifů pak o dvě stokoruny. Všechny zmíněné ceny jsou včetně DPH. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
1. 6. 2010 13:01
Robert Bareš (neregistrovaný)
Telefonica O2 dostála svému jménu a nehodlá současné smlouvy ponechat dle podmínek, za kterých je zákazníci uzavřeli. Už mi volala paní z TO2 a informovala mě, že můj UMTS Internet za 150 Kč s FUP 10GB nebude nadále poskytován a že si můžu vybrat mezi ukončením smlouvy nebo přechodem na obdobný tarif za 500 Kč (10GB zvýhodněná cena). Jinýmy slovy, já jsem se musel při podpisu zavázat na dva roky, že ze smlouvy nevycouvám, ale TO2 se cítí oprávněná ze smlouvy vycouvat okamžitě, jak se jim přesta…
12. 6. 2010 12:23
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Já osobně mám ADSL doma a v telefonu využívám tu zvýhodněnou verzi za 150kč. Limit je větší než u internetu v mobilu a můžu svůj telefon používat občasně jako modem a nechat si ten mobilní internet kdykoli odpojit. Žádná měsíční výpovědní lhůta. Jediná nevýhoda je, že pokud se připojím telefonem k počítači, ve chvíli, kdy mi to stahuje data se mi nikdo nedovolá. Ale to mě osobně nevadí. Nemusím si alespoň kupovat ten USB Stick.