Hlavní navigace

Doplněno. Tomáš Jindříšek odchází z Ogilvy k Temné straně síly

Patrick Zandl

Dosavadní ředitel OgilvyInteractive Tomáš Jindříšek opouští firmu a zakládá vlastní společnost. S ním odchází řada lidí i klientů.


Tomáš Jindříšek

Zemětřesení po všech stránkách čeká OgilvyInterac­tive. To totiž opouští jeho dlouholetý šéf Tomáš Jindříšek, jenž se rozhodl založit si vlastní společnost. Ta se podle informací naší redakce bude jmenovat Dark Side a přejdou do ní i další lidé, například Dominik Hrodek, dosavadní marketingový a strategický ředitel OgilvyInteractive. Informace nebyla dosud oficiálně potvrzena.

Doplněno: Novým šéfem OgilvyInteractive se podle vyjádření šéfa OgilvyOne Pavla Matějíčka stává Michal Kroupa, dosavadní Senior Digital Consultant OgilvyInteractive.

Spolu s lidmi z OgilvyInteractive přejdou do Dark Side i někteří klienti. Již nyní se také hovoří o tom, že jedním z prvních klientů bude společnost Nokia, kterou příští rok v Česku čeká kampaň pro Lumia a telefony s Windows Phone 7.5, což ale T. Jindříšek popírá. 

Rozhovor s Tomášem Jindříškem na Lupě z roku 2008 najdete zde, jeho články a glosy na Lupě jsou zde

Našli jste v článku chybu?
5. 12. 2011 21:41

Díky, tisková zpráva, která to zpřesní, vyjde 12.12. Nicméně klienty si žádné nebereme, to by nebylo etické... zůstávají v OgilvyInteractive.

5. 12. 2011 22:55
Polaris (neregistrovaný)

Jsme na Lupě, musíme si zvykat, že informace mají zhruba stejnou hodnotu, jako na iDnes - nejdůvěryhodnějším portálu ve známém vesmíru.

Například - když se nedaří, tak vystartuje Romea a Lupa zpětně upraví pravidla hry. Křišťálově. Už podruhé je to slovo pošpiněno a právo zadupáno do prachu. Zvláštní. Proč bychom měli brát vážně zpravodajství těch, kdo se na podobných věcech podílejí?