Hlavní navigace

Tripomatic, vítěz WebExpo Startup Show 2011, přichází s novou iPhone aplikací

Redakce

Plánovač výletů z dílny brněnské firmy two bits přišel s novou verzí své mobilní aplikace.

Tripomatic pro iPhone verze 2.0 přináší offline mapy a cestovní průvodce pro vybrané oblíbené destinace. V aplikaci je nyní k dispozici více než 30 000 atrakcí a bodů zájmu ve více než 300 světových destinacích. Plánování denního itineráře je hračkou díky kvalitním fotkám a výstižným popiskům ve stylu Twitteru.

Nová aplikace byla od základu přepracována, aby lépe sloužila potřebám uživatelů. „Překvapilo nás, že uživatelé aplikaci často používali k plánování, přestože byla určena zejména pro usnadnění přístupu k itinerářům vytvořeným předem na webu,“ říká Barbora Nevosádová, polovina z manželského týmu, který stojí za vznikem Tripomaticu. 

„Přinutilo nás to zamyslet se nad aplikací jako takovou a s právě vydanou novou verzí je plánování přímo v aplikaci mnohem příjemnější. Synchronizace s webem přitom samozřejmě zůstala zachována.“

Aplikace je k dispozici zdarma v App Store. Více informací a ukázkové video můžete zhlédnout na této stránce.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
10. 12. 2012 11:00

Hezky udělaná aplikace, gratuluji!

Akorát jsem nepřišel na to, jak používat aplikaci offline (což by podle mě bylo hodně užitečné). Pokud nejsem připojen na internet, tak mám sice přístup do výletu (např. do toho demo výletu), ale nejsou vidět fotky pamětihodností a mapa. Nějak jsem nepřišel na to, jak onu offline funkcionalitu o které se píše v článku zapnout.

9. 12. 2012 14:33
Barbora Nevosádová (neregistrovaný)

Díky za feedback. Jsme si vědomí toho, že rezervace ubytování je teď vyřešené nepříliš šťastně a už pracujeme na vylepšení, které by se mělo objevit na webu v prvních měsících příštího roku. V aplikacích to bude asi trochu později. Zkuste ale v lednu vyzkoušet naši novou aplikaci pro Android, třeba vás přesvědčí aspoň ta, proč dát přednost Tripomaticu před Google Maps.