Hlavní navigace

Trojan zakládá tisíce schránek pro rozesílání spamu

Jiří Macich ml.

BitDefender Labs upozorňují na velmi čilého trojského koně Spammer.HotLan.A, který dokáže projít všemi současnými nástrahami pro spammery freemailových služeb Yahoo Mail a Windows Live Hotmail. Bez větších obtíží zakládá tisíce funkčních e-mailových schránek, ze kterých je dále rozesílán spam. Tento trojan je schopný každou hodinu vytvořit 500 nových schránek resp. adres a kontroverzní ochranou CAPTCHA prochází jako horký nůž máslem. Co s tím provozovatelé jedněch z nejvyhledávanějších…

BitDefender Labs upozorňují na velmi čilého trojského koně Spammer.HotLan.A, který dokáže projít všemi současnými nástrahami pro spammery freemailových služeb Yahoo Mail a Windows Live Hotmail. Bez větších obtíží zakládá tisíce funkčních e-mailových schránek, ze kterých je dále rozesílán spam. Tento trojan je schopný každou hodinu vytvořit 500 nových schránek resp. adres a kontroverzní ochranou CAPTCHA prochází jako horký nůž máslem. Co s tím provozovatelé jedněch z nejvyhledáva­nějších freemailových služeb hodlají dělat není zatím známo. (InformationWeek)

Našli jste v článku chybu?
10. 7. 2007 19:26
Tom (neregistrovaný)
To byl jeho bracha. ;-) Jinak yahoo a hotmail me nastesti nezajima, mam u sve schranky pro tyto domeny nastaveny cil /dev/null. Prinos prevysuje pro me prakticky nulove riziko.