Hlavní navigace

Tvůrci adwaru žalují autory antispywarového nástroje

Jiří Macich ml.

O softwarové společnosti Zango jsme na Lupě už několikrát psali. Pro připomenutí: je to nechvalně proslulý producent adwarových programů, který za své nekalé praktiky už i dostal pokutu od amerických úřadů. Tentokrát se ovšem cítí být poškozena samotná společnost Zango a žaluje PC Tool Software, jenž stojí za bezpečnostním programem Spyware Doctor. Společnost Zango tvrdí, že Spyware Doctor neoprávněně odstraňuje ze systému její produkty bez výslovného souhlasu uživatele a žádá odškodné ve výši…

O softwarové společnosti Zango jsme na Lupě už několikrát psali. Pro připomenutí: je to nechvalně proslulý producent adwarových programů, který za své nekalé praktiky už i dostal pokutu od amerických úřadů. Tentokrát se ovšem cítí být poškozena samotná společnost Zango a žaluje PC Tool Software, jenž stojí za bezpečnostním programem Spyware Doctor. Společnost Zango tvrdí, že Spyware Doctor neoprávněně odstraňuje ze systému její produkty bez výslovného souhlasu uživatele a žádá odškodné ve výši 35 milionů amerických dolarů. (BetaNews)

Našli jste v článku chybu?
22. 5. 2007 22:54
krakonoš (neregistrovaný)
U nás zcela určitě. A pro příklady netřeba chodit daleko, viz kauza Krejčíř! Byl na něj sice vydán mezinárodní zatykač, ale podle právníků byl zadržen neoprávněně!!!
22. 5. 2007 21:56
Fido (neregistrovaný)
A nakonec se dockame zaloby zlodeju na policii ze jim brani v podnikani.