Hlavní navigace

Twitter je na tom líp než Libimseti.cz, i tak nějak by se to dalo napsat

Daniel Dočekal

Nejrychleji upadající česká sociální síť www.libimseti.cz stále pokračuje v uvádění „300.000 návštěvníků denně“, což je ve skutečnosti číslo staré dva roky. Aktuální „Líbko“ má zhruba 30 tisíc denních návštěvníků (30 445 průměr z posledních výsledků NetMonitoru) a úspěšně tak soupeří už pouze s českým Twitterem.

Nejrychleji upadající česká sociální síť www.libimseti.cz stále pokračuje v uvádění „300.000 návštěv­níků denně“, což je ve skutečnosti číslo staré dva roky. Aktuální „Líbko“ má zhruba 30 tisíc denních návštěvníků (30 445 průměr z posledních výsledků NetMonitoru) a úspěšně tak soupeří už pouze s českým Twitterem.

Našli jste v článku chybu?
11. 9. 2011 10:15

Tak jsem si otevřel stránku libimseti.cz a nestačím se divit, kolik na tom portálu přibylo reklamy od doby, kdy jsem tam byl naposledy (cca 7 let?). Vyskočila na mne hned reklama "Užij si první bankovní styk", což považuju teda za extrémně nevkusné a odporné a to nejsem žádný puritán. Svíjející se dívku, která si užívá svůj první styk, bych očekával spíše na serveru typu Amateri.cz a ještě by se mi to i líbilo. Takhle ne. Na portálu, kam chodí především děti, by dle mého nic podobného být nemělo…

11. 9. 2011 12:20

a to bud, že tam nemáš účet, jinak by ti přišla vzkazem reklama na zvětšení penisu :D podotýkám, že to není žádný spam, ale normální reklama :-)