Hlavní navigace

Twitter začne konkurovat Instagramu možná ještě do konce roku

Daniel Dočekal

Řada zahraničních médií se věnuje tomu, že Twitter možná ještě do konce roku začne konkurovat Instagramu. Hlavně tím, že pro nahrávání fotografií nabídne filtry, podobně jako to dělá Instagram. All Things Digital uvádí, že k tomu dojde do konce roku a The Next Web má dokonce nějaké příklady od Jacka Dorseye (šéf Twitteru). Posledně jmenovaný titul také uvádí, že fotografie sice budou čtvercové, ale větší než na Instagramu – až 1024×1024 bodů. 

Řada zahraničních médií se věnuje tomu, že Twitter možná ještě do konce roku začne konkurovat Instagramu. Hlavně tím, že pro nahrávání fotografií nabídne filtry, podobně jako to dělá Instagram.

All Things Digital uvádí, že k tomu dojde do konce roku a The Next Web má dokonce nějaké příklady od Jacka Dorseye (šéf Twitteru). Posledně jmenovaný titul také uvádí, že fotografie sice budou čtvercové, ale větší než na Instagramu – až 1024×1024 bodů. 

Našli jste v článku chybu?
10. 12. 2012 6:44

Přiznám že mi přijde praktičtější je mít čtvercové a ještě navíc to vypadá lépe a není potřeba příliš řešit použití na mobilu/tabletu v na výšku/na šířku podobě. Ale třeba to opravdu původně udělali jenom proto, že se opičili po Polaridu.

11. 12. 2012 17:11
Mareš (neregistrovaný)

No je pravda, že malé mobilní obrazovky se obvykle používají svisle, takže z čtvercového obrázku je vidět víc. Ale jak je tomu u větších tabletů?