U:fon nabírá pracovníky a otevírá pobočky, chystá se na GSM

U:fon tvrdí, že bude plnohodnotným GSM operátorem, a nikoli jen přeprodejcem. Prozradit podrobnosti však odmítá.

U:fon dnes vydal tiskovou zprávu, ve které uvádí, že se chystá v tomto roce přibrat šedesát lidí a otevře celkem deset zastoupení; kromě toho si sjednává síť prodejen partnerských. Už v lednu a únoru podle zprávy otevřel nová zastoupení v Praze, v Brně, v Hradci Králové, v Pardubicích a v Jihlavě. Noví lidé nastoupí dílem na centrálu na pražské Balabence a dílem na pobočky.

U:fon je v poskytování hlasových a datových služeb dosud odkázán na vlastní síť CDMA 2000 Rev. A v pásmu 410—430 MHz, jejíž mapa pokrytí vypadá jakž takž dobře, dokud si ji nepřiblížíte a nezjistíte, kde všude se nejspíše nepřipojíte bez dobré antény. Připojíte‑li se, pak v běžnou odpolední dobu rychlostí patrně nijak vysokou.

Chcete‑li telefonovat v síti U:fona, potřebujete zvláštní mobil (anebo stolní přístroj s anténou), pro internet pak modem. U:fon zároveň ohlásil nové tarify platné od začátku března.

CIF16

U:fon sice v tiskové zprávě tvrdí, že pod novým vlastníkem Air Telecom zaznamenal nárůst zájmu zákazníků, jenže neprozradí, z čeho nárůst: počet svých zákazníků totiž sdělit odmítá.

Ve zprávě pak tajuplně prohlašuje, že se chce stát „plnohodnotným GSM operátorem“, „a nikoli pouhým přeprodejcem“, ale na dotazy na podrobnosti jeho PR zástupci jen odpovídají, že nemohou blíže komentovat.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 19. 3. 2013 12:08

Školení web copywritingu

  •  
    Jak strukturovat text na webové stránce.
  • Tajemství atraktivního a úderného titulku.
  • Optimalizace webového textu pro vyhledávače.

Detailní informace o školení psaní pro web »