UPC a připojení 100 Mbit/s: v květnu se začne testovat

UPC dnes ústy svého tiskového mluvčího Františka Maliny pro ČTK potvrdilo, že skutečně velmi vážně uvažuje o internetovém tarifu s rychlostí downloadu až 100 Mbit/s. Už v květnu má začít neveřejné testování nových tarifů Fiber s maximální rychlostí downloadu 50 Mbit/s a 100 Mbit/s. Ty má prověřit blíže nespecifikovaná skupina odborníků. V komerční nabídce by se nové tarify mohly objevit po letních prázdninách a podle informací ČTK by cena té rychlejší varianty neměla překročit 1800 korun…

UPC dnes ústy svého tiskového mluvčího Františka Maliny pro ČTK potvrdilo, že skutečně velmi vážně uvažuje o internetovém tarifu s rychlostí downloadu až 100 Mbit/s. Už v květnu má začít neveřejné testování nových tarifů Fiber s maximální rychlostí downloadu 50 Mbit/s a 100 Mbit/s. Ty má prověřit blíže nespecifikovaná skupina odborníků. V komerční nabídce by se nové tarify mohly objevit po letních prázdninách a podle informací ČTK by cena té rychlejší varianty neměla překročit 1800 korun měsíčně a to i s daní.

UPC má dnes ve standardní nabídce pro novou klientelu nejrychlejší tarif s rychlostí downloadu až 20 Mbit/s za 800 korun měsíčně. Pokud by se v nabídce UPC skutečně objevily tarify s maximální rychlostí 50 Mbit/s resp. 100 Mbit/s, největší kabelový operátor v zemi by výrazně odskočil od nabídky Telefóniky O2, která své „AžDSL“ nabízí o maximální rychlosti stahování 16 Mbit/s. (Finanční noviny)

16 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 28. 4. 2009 20:20

Školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web

  •  
    Jak mít na Internetu blog.
  • Jak si založit web na Wordpressu.
  • Jak pokračovat v jeho provozování.

Detailní informace o školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web »