Hlavní navigace

UPC příští rok zdraží kabelovou televizi i Internet v průměru o 3,5 procenta

Martin Vyleťal

Telekomunikační operátor UPC přichystal svým zákazníkům pro příští rok nemilé překvapení. Od 1. ledna 2013 zdraží poskytované služby v průměru o 3,5 procenta. Ve skutečnosti si ale zákazníci připlatí s největší pravděpodobností ještě o procento navíc něco více. Firma totiž zvýšila o 3,5 procenta ceny bez DPH. Pokud projde novela zákona o DPH, zvedne se výsledná cena ještě o zmiňované jedno procento DPH ze současných 20 na 21 procent, UPC toto zvýšení hodlá promítnout do koncové ceny služeb. Cen…

Telekomunikační operátor UPC přichystal svým zákazníkům pro příští rok nemilé překvapení. Od 1. ledna 2013 zdraží poskytované služby v průměru o 3,5 procenta. Ve skutečnosti si ale zákazníci připlatí s největší pravděpodobností ještě o procento navíc něco více. Firma totiž zvýšila o 3,5 procenta ceny bez DPH. Pokud projde novela zákona o DPH, zvedne se výsledná cena ještě o zmiňované jedno procento DPH ze současných 20 na 21 procent, UPC toto zvýšení hodlá promítnout do koncové ceny služeb. Cen za pronájem a prodej modemů, set-top boxů či poplatků spojených s instalací se zvýšení netýká. Nový ceník je k nahlédnutí zde.

Našli jste v článku chybu?
20. 11. 2012 8:40
Ondřej Bouda (neregistrovaný)

O2 tu akční cenu pravidelně prodlužuje. Kolegyně se o to vůbec nestará - když jí přijde faktura na dvojnásobnou částu, tak tam zavolá, že takhle ne, oni jí to hned zase prodlouží a příští měsíc fakturu vynechají, aby se to srovnalo. A mně naposledy dokonce sami předem volali, že mi bude akční cena končit a že by mi ji rádi prodloužili na další rok, jestli by mi to nevadilo :)