Hlavní navigace

Úschovna zvyšuje velikost zásilek na 7 GB. Za peníze umí i víc

Jan Beránek

Jeden z nejstarších tuzemských serverů pro zálohování a sdílení velkých souborů mění strategii. Omezení na 300 megabajtů mizí a zvýšilo se na víc než dvacetinásobek.

K razantnímu zvýšení limitu dohnala Úschovnu konkurence, která už s dvou a vícegigabajtovými limity fungovala dosud, a to jak wetransfer nebo MyAirBridge

Úschovna ročně odbaví přes pět milionů zásilek. Podle našich statistik se výrazně změnily potřeby našich uživatelů a lidé chtějí posílat větší data, říká manažer Úschovny Jan Raab. Služba zároveň zvyšuje limity i platícím zákazníkům. Za čtyřicet korun umožní jednorázově poslat až padesátigigabajtovou zásilku.

Tuzemská konkurence v podobě Letecké pošty zatím na nástup gigabajtových objemů nereaguje a stále se drží na 161 megabajtech. Její provozovatel se už ale věnuje převážně jiným aktivitám.

Momentálně nezvažujeme další marketingové aktivity, které by směřovaly k placeným službám, tvrdí zakladatel Letecké pošty Zdeněk Nový

Zdroj: Tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
25. 10. 2016 14:31

Dobrý den, osobně rád používám https://www.sendtransfer.com/ nebo https://www.plustransfer.com/ V prvním případě odešlete 10GB a v druhém 5GB zcela zdarma.

1. 7. 2014 11:43
lepsireseni (neregistrovaný)

Rozhodně existují i lepší řešení. Já jsem maximálně spokojen s MyAirBridge.com (20 GB zdarma a 100 GB při placeném profilu)