Hlavní navigace

Útěk amerického spamera z vězení skončil tragédií

Jiří Macich ml.

Minulý týden jsme vás informovali, že spamer Robert Soloway putuje za mříže na necelé čtyři roky. Jiný spamer jménem Eddie Davidson naopak z vězení uprchl. Stejně jako Soloway byl odsouzen i za další a vážnější kriminální delikty. Svůj trest si odpykával ve Florence ve státě Colorado. Utekl ovšem na svobodu a než jej stačili muži zákona najít a dopravit zpět za mříže, tak uprchlý spamer ve svém domě v malém městečku Bennett zastřelil manželku i tříletou dcerku a sám spáchal sebevraždu. Eddie…

Minulý týden jsme vás informovali, že spamer Robert Soloway putuje za mříže na necelé čtyři roky. Jiný spamer jménem Eddie Davidson naopak z vězení uprchl. Stejně jako Soloway byl odsouzen i za další a vážnější kriminální delikty. Svůj trest si odpykával ve Florence ve státě Colorado. Utekl ovšem na svobodu a než jej stačili muži zákona najít a dopravit zpět za mříže, tak uprchlý spamer ve svém domě v malém městečku Bennett zastřelil manželku i tříletou dcerku a sám spáchal sebevraždu. Eddie Davidson si měl odsedět celkem 21 měsíců za rozesílání spamu a související podvody, při kterých si za tři roky přišel na 3,5 milionu dolarů. (The Register)

Našli jste v článku chybu?
28. 7. 2008 11:34
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Jsou to potetovaní kriminálníci! A návštěvníci tohodle serveru jsou brýlatí poďobaní panici! A sledovači Novy jsou pupkáči s pivem v ruce! Na Seznam lezou jen pitomé patnáctky s blogískem! Na jízdnířády lezou jen socky! Někdy je vážně dobré si zjistit, "co je to za lidi"!
28. 7. 2008 10:35
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Páni redaktoři, mám takový dojem, že toto téma je vhodné tak pro Blesk nebo rubriku krimi na Novinkách. Lupa by přeci jen měla být spíše odborným serverem, nebo iinfo změnilo strategii a máme se připravit na články typu "Programátor se zabil na motorce", "Šéf IT firmy se rozvádí, jeho manželka založila blog" apod.?