Hlavní navigace

V Evropě blogují nejvíce Francouzi

Petr Tomeš

Francie má téměr jeden milion blogerů, a tak se dostala na vrchol žebříčku najaktivnějších evropských států ve využívání osobních internetových stránek. Americká firma Forrester Research v nejnovější studii uvádí, že zatím pouze tři procenta ze 130 milionů evropských uživatelů Internetu si vytvořilo vlastní blog. Francii v tomto ohledu následují Itálie a Španělsko. Až 80 procent evropských blogerů je denně připojeno na Internetu. Podle ředitel společnosti Forrester Research Jaapa Faviera je…

Francie má téměr jeden milion blogerů, a tak se dostala na vrchol žebříčku najaktivnějších evropských států ve využívání osobních internetových stránek. Americká firma Forrester Research v nejnovější studii uvádí, že zatím pouze tři procenta ze 130 milionů evropských uživatelů Internetu si vytvořilo vlastní blog. Francii v tomto ohledu následují Itálie a Španělsko. Až 80 procent evropských blogerů je denně připojeno na Internetu. Podle ředitel společnosti Forrester Research Jaapa Faviera je komunita blogerů ideální místo pro ochodníky, protože blogeři dokáží během jediného dne dokonale zpropagovat nebo zkritizovat jakýkoliv nový produkt. (weboviny.sk)

Našli jste v článku chybu?
28. 11. 2006 18:07
MoB (neregistrovaný)
No jo, asi mají dost času mezi všemi těmi stávkami a zapalováním aut... jednou jsem chtěl něco koupit z francouzského e-shopu - vyzkoušel jsem 3(!) a ani z jednoho se mi neobtěžovali odpovědět. Samozřejmě jsem psal anglicky. Zřejmě zrovna všichni blogovali nebo stávkovali. Dal jsem jim druhý pokus po dvou týdnech a zase nic. Tak jsem nad nimi zlomil hůl.