Hlavní navigace

V pátek proběhne na FEL ČVUT přednáška o VoIP

Jiří Macich ml.

Fakulta elektrotechnická na ČVUT tento pátek (25. dubna) hostí přednášku o nejnovějších poznatcích v oblasti internetové telefonie. Přednášet bude profesor Henning Schulzrinne z newyorské Columbia University a Phil Zimmermann, tvůrce systému Pretty Good Privacy pro šifrování e-mailů. Přednášku konající se ve spolupráci s tuzemskou pobočkou americké společnosti Tekelec si můžete poslechnout v budově FEL ČVUT na adrese Technická 2, Praha 6. Akce se koná od 13.00 do 17.00 hodin v posluchárně číslo…

Fakulta elektrotechnická na ČVUT tento pátek (25. dubna) hostí přednášku o nejnovějších poznatcích v oblasti internetové telefonie. Přednášet bude profesor Henning Schulzrinne z newyorské Columbia University a Phil Zimmermann, tvůrce systému Pretty Good Privacy pro šifrování e-mailů. Přednášku konající se ve spolupráci s tuzemskou pobočkou americké společnosti Tekelec si můžete poslechnout v budově FEL ČVUT na adrese Technická 2, Praha 6. Akce se koná od 13.00 do 17.00 hodin v posluchárně číslo 309 a je volně přístupná. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
21. 4. 2008 9:24
Emanuel Vosáhlo (neregistrovaný)
Ve zpráviččce chybí zmínka o přítomnosti předního českého odborníka na telekomunikace Ing. Martina Zikmunda, už jenom jeho přítomnost mezi diváky staví celou přednášku do nejvyšší kategorie. Více na zikmundologie.cz.