Hlavní navigace

Václav Štrupl a Miton spustili ochutnávku Bonami.cz, služby s nabídkou bytového designu

David Slížek

Jeden ze zakladatelů firmy H1.cz Václav Štrupl spouští společně s firmou Miton nový projekt – nabídku designového nábytku a bytových doplňků Bonami.cz. Registrovat se můžete už dnes, ostrý start služby se chystá na leden.

Bonami.cz má nabídnout inspiraci pro bydlení a každý den bude představovat výrobky nových designérů. Kolekce si budou moci koupit zákazníci z České republiky a Slovenska.

„Myslíme si, že český zákazník si zaslouží přístup k originálnějšímu zboží v oblasti nábytku a doplňků do domácnosti. Zároveň dnes na internetu existují jen velmi omezené možnosti designerů tyto produkty českým zákazníkům představit,“ vysvětluje Václav Štrupl.

Bonami.cz má v databázi připraveny stovky potenciálních dodavatelů z celé Evropy, doplnil Štrupl na dotaz Lupy. „Jednáme primárně napřímo s designéry a značkami, ale pokud už někdo distribučním zázemím v ČR disponuje, nebráníme se ani jednání s nimi. Hlavním kritériem je pro nás kvalita nabízených produktů a inspirace, kterou našim uživatelům přineseme.“

Služba tedy bude podle něj připravena na to, že bude obchody jen zprostředkovávat (prodej, dopravu atd. si ve výsledku budou zařizovat dodavatelé) i na to, že bude zboží přímo prodávat. 

Ohledně obchodního modelu zatím Štrupl nechce být zcela konkrétní. Na dotaz, zda Bonami bude vydělávat také na něčem jiném, než na provizích z prodejů, odpověděl: „Všechny naše plánované příjmy jsou určitým způsobem vázané na prodej zboží.“

FIN17_soulejova2

Na webu zatím najdete jen možnost registrace – přes e-mail nebo prostřednictvím facebookového účtu. Po registraci může uživatel provozovatelům prozradit několik informací o svém vkusu, a to formou jakéhosi kvízu.

Službu bude provozovat nová firma, za kterou kromě Václava Štrupla (od 1. ledna 2013 jejího ředitele) stojí firma Miton.

Našli jste v článku chybu?
21. 12. 2012 10:43
Lukas (neregistrovaný)

Hned to chce email aby mohli posílat spam..

Nikde ani zmínka či odkaz na podmínky k čemu vlastně email bude použit. Ruce pryč od toho...

21. 12. 2012 0:01
Lemra lina (neregistrovaný)

Co to kurňa je, proč bych se měl někam registrovat???