Dalším cílem vlády by mělo být revize celé této organizace (rrtv) a perosonalni vymena. To co ten Ing. VÁCLAV ŽÁK píše je naprosto neuvěřitelné
"A co bezplatné WiFi sítě v kavárnách?
To by byl problém. Jsem ale přesvědčen, že anonymní Internet během několika let zmizí. Ne kvůli ochraně dětí, ale kvůli ochraně bankovních služeb, boji s terorismem i s podvody v elektronickém obchodu. Internet vůbec nebyl postaven „bezpečně“, byla to služba pro vojáky a posléze pro uzavřenou univerzitní komunitu. Už se do bezpečnosti hodně investovalo a vývoj určitě nekončí. Regulace by pak vyšla vlastně zadarmo, pro operátory by nepředstavovala vůbec žádnou zátěž."
..... Podporoval bych ji taky, ale doposud v českém právním řádu neexistuje právní struktura, která by koregulační funkci umožnila: musí zajistit, aby v jedné právnické osobě koexistovaly státní a soukromé finance i rozhodování. Stát musí samoregulační funkci podpořit, protože tím šetří, ale zároveň musí dohlížet, jestli samoregulace dokáže vynutit naplňování dohodnutých kodexů. Pokud ne, musí mít stát možnost zasáhnout.
To jsou prohlášení jak z nějakého naturalistického scifi.
"Jsem ale přesvědčen, že anonymní Internet během několika let zmizí."
"musí zajistit, aby v jedné právnické osobě koexistovaly státní a soukromé finance"
Názor k článku
Václav Žák: anonymní Internet během několika let zmizí
ja (neregistrovaný)
---.162.broadband10.iol.cz
29. 4. 2009 0:56