Hlavní navigace

Vivantis koupil podíl v agentuře New Travel.cz a poskytl ji půjčku

Jiří Macich ml.

Společnost Vivantis koupila čtyřicetiprocentní podíl v internetové cestovní agentuře New Travel.cz. Vivantis provozuje e-shopy prodávající například parfémy, kosmetiku, šperky, hodinky či produkty pro zdraví. Nyní poskytl agentuře New Travel.cz půjčku ve výši několika milionů korun pro její další rozvoj. Plně si uvědomujeme, že oblast cestovního ruchu nyní zažívá krizi. Přesto tento segment trhu považujeme z dlouhodobého hlediska za zajímavý, zejména pak v rámci internetového prodeje, uvedl…

Společnost Vivantis koupila čtyřicetiprocentní podíl v internetové cestovní agentuře New Travel.cz. Vivantis provozuje e-shopy prodávající například parfémy, kosmetiku, šperky, hodinky či produkty pro zdraví. Nyní poskytl agentuře New Travel.cz půjčku ve výši několika milionů korun pro její další rozvoj. Plně si uvědomujeme, že oblast cestovního ruchu nyní zažívá krizi. Přesto tento segment trhu považujeme z dlouhodobého hlediska za zajímavý, zejména pak v rámci internetového prodeje, uvedl Martin Rozhoň, ředitel společnosti Vivantis.

Díky vstupu do cestovní agentury se nám podařilo efektivně diverzifikovat portfolio firmy, účelně jsme přitom využili volné finanční prostředky, doplnil Martin Rozhoň. I přes finanční krizi se nám v posledních dvou letech dařilo udržet růst firmy. Věříme, že se nám nyní podaří dynamický růst udržet, případně ještě zvýšit, uvedl Roman Břenek, ředitel New Travel.cz. Cílem prý je do konce roku prodat zájezdy v celkové hodnotě 130 milionů korun, rozšířit stávající nabídku produktů, zefektivnit služby a zkvalitnit komunikaci se zákazníky. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
21. 7. 2010 14:03
Barbína (neregistrovaný)
A kde je slavný Net Travel.cz teď? V poslední době jsem o nich moc neslyšel a není už to náhodou Invia? Vždyť Net Travel.cz má v posledních letech žalostné výsledky a pokud to tak půjde dál tak to bude on, kdo bude parazitovat na New Travel.cz :-) A neparazituje náhodou Pepsi Cola na Coca Cole? Vždyť je obsah k nerozeznání :-)))
21. 7. 2010 13:54
FranzFritz (neregistrovaný)
Ani se nedivím, že si uživatel přeje zůstat v anonymitě, protože s takovým názorem by byl za tupce :-)) Mnoho cestovek v názvu používá slovo Travel, neboť přesně vystihuje podstatu jejich činnosti.