Hlavní navigace

Vodafone hlásí, že dosáhl mety tří milionů zákazníků

Jiří Macich ml.

Vodafone dosáhl hranice tří milionů zákazníků. Nejmladší GSM operátor na našem trhu, který před deseti lety začínal pod jménem Oskar, prvního milionu zákazníků dosáhl v roce 2002, druhého milionu pak v roce 2005, kdy se stal součástí skupiny Vodafone. Velmi si vážíme toho, že jsme se stali telekomunikačním partnerem pro více než tři miliony uživatelů, a že nám zároveň plynule přibývají zákazníci firemní, uvedl Pavel Hlavinka, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu. Skupina Vodafone v…

Vodafone dosáhl hranice tří milionů zákazníků. Nejmladší GSM operátor na našem trhu, který před deseti lety začínal pod jménem Oskar, prvního milionu zákazníků dosáhl v roce 2002, druhého milionu pak v roce 2005, kdy se stal součástí skupiny Vodafone. Velmi si vážíme toho, že jsme se stali telekomunikačním partnerem pro více než tři miliony uživatelů, a že nám zároveň plynule přibývají zákazníci firemní, uvedl Pavel Hlavinka, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu. Skupina Vodafone v současnosti operuje ve třech desítkách zemí a ve více než čtyřiceti partnerských sítích. Na konci září roku 2009 měla globálně 323 milionů zákazníků. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
30. 12. 2009 17:01
uživatel si přál zůstat v anonymitě
já přehazoval celou firmu z o2 na VF a maximální luxus.
30. 12. 2009 17:00
Petr Souček (neregistrovaný)
To je nepříjemné, já mám ale zkušenost opačnou, když jsme se stěhovali do nové budovy, kde byl špatný signál, tak stačilo zavolat na Vodafone Business linku, během několika dní tu byl technik, přeměřil signál a pootočil anténu tak, aby byl signál uspokojivý. A to nejsme nijak větší zákazník.