Hlavní navigace

"Volili jste nás? Jste idioti." Anonymous napadli a změnili web brněnské KSČM

David Slížek

„Volili jste nás? Pokud ano, jste jedni z mnoha omezených idiotů, kteří vůbec nesledují, kam naše země míří.“ Tento nápis se večer objevil na webu brněnské organizace Komunistické strany Čech a Moravy, který napadla a změnila hactivistická skupina Anonymous. „Ano, je to tak, naše země je ohrožována špatnými politiky a nezodpovědnými občany. Komunismus zastavil v naší zemi vývoj na celých 30 let a KSČM se neustále snaží o totéž,“ pokračuje vzkaz na webu.

„Volili jste nás? Pokud ano, jste jedni z mnoha omezených idiotů, kteří vůbec nesledují, kam naše země míří.“ Tento nápis se večer objevil na webu brněnské organizace Komunistické strany Čech a Moravy, který napadla a změnila hactivistická skupina Anonymous.

„Ano, je to tak, naše země je ohrožována špatnými politiky a nezodpovědnými občany. Komunismus zastavil v naší zemi vývoj na celých 30 let a KSČM se neustále snaží o totéž,“ pokračuje vzkaz na webu.

Komunisté nejprve o napadení svého webu vůbec nevěděli, napsal server Lidovky.cz. „Ničeho jsem si nevšiml,“ řekl serveru člen brněnské organizace Aleš Růčka. Vzkaz z webu nezmizel ani pozdě večer, stránka byla ale chvílemi úplně nedostupná, zřejmě nevydržela nápor návštěvníků. Nedostupný je momentálně i centrální web KSČM.


Autor: http://www.kscm-brno.cz/

Anonymous hackli stránku brněnského sdružení KSČM

Našli jste v článku chybu?
14. 10. 2012 9:31
lol (neregistrovaný)

anonymous jsou mi naprosto lhostejni, ale proc bych nemohl smahem odsoudit volice, kteri svym hlasem podporuji stranu ktera lidkviduje/vrazdi sve obcany, zavira je do kriminalu za nazory a drzi vsechny v nesvobode? proc bych tyto volice, kteri pro me chteji tento hnus, nemohl nazvat idioty? pokud chteji v teto totalite zit vymenou za kus zvance je to jejich vec, ja proti nim ale budu vystupovat a dobreho slova nemit. jedine co me hreje, ze to jsou jen krajske volby ve kterych bolsevici dostali j…

14. 10. 2012 12:00
Přející smrt všem omezovatelům svobody jednotlivce (neregistrovaný)

Já si zase myslím něco o nepoučitelných hlupácích. Dokonce až takového kalibru, že se nejsou schopni poučit ani ze svých vlastních chyb, nebo chyb svých rodičů!