Hlavní navigace

Vstup na burzu plánuje Facebook na 17. května

Redakce

Nejočekávanější technologické IPO letošního roku (a zřejmě nejen technologické a nejen letošního) by se mělo odehrát ode dneška za čtyři týdny. Datum 17. května pro vstup Facebooku na veřejný trh s cennými papíry NASDAQ potvrdilo serveru TechCrunch několik nejmenovaných zdrojů zevnitř firmy a tomu, že je informace správné, nasvědčují i mnohé další indície. O tom, zda se tak skutečně stane, však rozhodne především regulační „komise pro cenné papíry“ SEC, která nyní prochází, kontroluje a…

Nejočekávanější technologické IPO letošního roku (a zřejmě nejen technologické a nejen letošního) by se mělo odehrát ode dneška za čtyři týdny. Datum 17. května pro vstup Facebooku na veřejný trh s cennými papíry NASDAQ potvrdilo serveru TechCrunch několik nejmenovaných zdrojů zevnitř firmy a tomu, že je informace správné, nasvědčují i mnohé další indície. O tom, zda se tak skutečně stane, však rozhodne především regulační „komise pro cenné papíry“ SEC, která nyní prochází, kontroluje a schvaluje mnohasetstránkovou dokumentaci.

Zdroj: TechCrunch 

Našli jste v článku chybu?
20. 4. 2012 11:49
O. Brandos (neregistrovaný)

Ten den bublina nesplaskne, možná tak za týden za dva. 17. budou naopak hamižní "investoři" bezhlavě vyhazovat peníze za nadhodnocené akcie. Květen bude možná pro Fačebuk růžový, v červnu se bude střízlivět no a v září, říjnu se dostaví silná kocovina :-))

19. 4. 2012 18:41
Jan (neregistrovaný)

Tak to abych do té doby nakoupil něco cenného, protože to bude den kdy bublina praskne a vezme to sebou i další trhy včetně trhu peněz.