Hlavní navigace

Vyšel Service Pack 1 pro Visual Studio 2005

Jiří Macich ml.

Microsoft uvolnil Service Pack 1 pro Visual Studio 2005 přinášející zhruba sedm desítek různých oprav a vylepšení. K nim patří i podpora nových procesorů Core 2 Duo, platformy Windows Embedded 6.0 a možnost integrace s novým Excelem 2007. Service Pack 1 je samozřejmě zdarma. K instalaci je potřeba Microsoft Windows Installer 3.1 nebo novější. Oficiální podpora je poskytována skrze Microsoft Connect. Podporu uživatelské komunity lze hledat na fóru MSDN.

Microsoft uvolnil Service Pack 1 pro Visual Studio 2005 přinášející zhruba sedm desítek různých oprav a vylepšení. K nim patří i podpora nových procesorů Core 2 Duo, platformy Windows Embedded 6.0 a možnost integrace s novým Excelem 2007.

Service Pack 1 je samozřejmě zdarma. K instalaci je potřeba Microsoft Windows Installer 3.1 nebo novější. Oficiální podpora je poskytována skrze Microsoft Connect. Podporu uživatelské komunity lze hledat na fóru MSDN.

Service Pack 1 optimalizovaný pro Windows Vista je zatím ve stádiu betaverze. V okamžiku maloobochního prodeje Windows Vista má být už k dispozici ostrá verze.

Našli jste v článku chybu?
28. 12. 2006 9:05
bredy.jinak.cz (neregistrovaný)
Zajímavé, po nainstalování SP1 mi začala knihovna string.h hlásit podivné chyby a žádný zdroják nešel přeložit. Nakonec jsem příslušné řádky zakomentoval, ale fakt by mě zajímalo co je to za blbost. Chyba byla ve smyslu "příliš málo argumentů makra...". Když jsem prozkoumal makro, tak jsem skutečně zjistil, že mu někdo zadal příliž málo argumentů a dokonce i mimo logiku vysledovanovanou z okolí zdrojáku, kde to samozřejmě fungovalo. Tak nevím... NAštěstí po zakomentování zdrojáky př…
21. 12. 2006 13:34
hxx (neregistrovaný)
Nejde mi to nainstalovat - v napovede na webu MS jsem nasel ze je to kvuli velikosti souboru a ze Windows nejsou schopne overit certifikat souboru. Ale i kdyz to prislusne upravim v Local Security Settings, stejne to nepomuze :((