Hlavní navigace

Vyšel Skype 6, přináší přihlašování přes Facebook a integraci se službami Microsoftu

David Slížek

Komunikační program Skype se dnes dočkal nové verze, první od doby, kdy firma patří pod Microsoft. Největší novinkou je možnost přihlášení přes Facebook – uživatelé této sociální sítě si tedy nemusí zakládat nový účet na Skype – nebo účet Microsoftu.  Propojení se službami Microsoftu jde ještě dál – Skype 6 umožňuje psát vzkazy také kontaktům ve službách Windows Live Messenger, Hotmail nebo Outlook.com. A v průběhu několika týdnů má přijít i možnost audio a videohovorů ze Skype pro uživatele,…

Komunikační program Skype se dnes dočkal nové verze, první od doby, kdy firma patří pod Microsoft. Největší novinkou je možnost přihlášení přes Facebook – uživatelé této sociální sítě si tedy nemusí zakládat nový účet na Skype – nebo účet Microsoftu. 

Propojení se službami Microsoftu jde ještě dál – Skype 6 umožňuje psát vzkazy také kontaktům ve službách Windows Live Messenger, Hotmail nebo Outlook.com. A v průběhu několika týdnů má přijít i možnost audio a videohovorů ze Skype pro uživatele, kteří mají účet ve Windows Live Messenger.

Skype 6 přináší i řadu menších vylepšení, ke kterým patří přizpůsobení pro rozlišení Retina displayů na zařízeních od Apple a vylepšení rozhraní. Skype 6 vyšel jen dva dny předtím, než Microsoft představí nového klienta pro nový operační systém Windows 8.

Našli jste v článku chybu?
24. 10. 2012 22:37
DF (neregistrovaný)

FB at si strcej do ******!

Radsi meli zapracovat na tech doplnkovejch aplikacich jako je sdilena plocha! Velmi uzitecna funkce protoze jsem mohl (pisu v minulem case jelikoz to uz nefunguje, zabili to) sdilet obrazovku s kymkoliv kdo mel Skype a nebylo potreba aby si pracne instaloval dalsi program. Na rychle nacrtky, poznaceni v obrazku atd naprosto idealni.

Jsou to trubky!

25. 10. 2012 19:27
Lucas87 (neregistrovaný)

To je fakt :) Asi tu aktualizace budu muset skrýt. To šedivé okno nic moc, prostě ten metro styl mi nepasuje.